Norka22 kérdése:

Egyetemre jelentkezés?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi,hogy valaki tudja -e pontosan hogy ha jelentkezni akarok mit kell tennem,kitölteni feladni stb...igen de pl a nagy A4-es borítékot hol kell beszerezni? vagy azt a postán kapom?
2012. jan. 17. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

a jelentkezési laphoz kapsz borítékot is, ami már meg van címezve is.

pontosabban csak egy borítékot kapsz, amiben benne van a felvételi jelentkezési lap.

azt tudod, hogy ha nem veszed meg a felvis könyvet, hol tudsz olyat szerezni? :)

2012. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia köszi! ahha én úgy tudom,hogy bármelyik egyetemen kaphatsz amihez pl közel laksz kel hogy adjanak ha bemész és kérsz! és esetleg ha van ismerősöd aki ilyen helyen tanul az is tud neked segíteni! én így tudom! te postai úton jelentkezel? én arra gondoltam elektronikus úton fogok,ahhoz is postára menni feladni dolgokat?vagy azt az egészet el lehet intézni elektronikusan? szia
2012. febr. 1. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal jelentkezési lapot nem lehet egyetemről beszerezni. Én az Oktatási hivatalra gondoltam. Minden megyekszékhelyen van ilyen kirendeltség. A miskolciban lehet ilyet kapni.

Elektronikus úton is lehet jelentkezni, de én abban nem nagyon bízom. Megbízhatóbb a postai feladás, főleg ha tértivevényesen adod fel.

Én még nem jelentkezem most egyetemre, mert az OKJ-s képzés amire járok 2 éves.

De neked sok szerencsét ebben a megváltozott rendszerben is! :)

2012. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen sok sikert neked remélem elindul ez a szak !:(
2012. febr. 8. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!