Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztálytársam azt mondta,...

Osztálytársam azt mondta, fakt nélkül nem lehet emeltezni magyarból (vagy nagyon rossz eredménnyel). Ez igaz? 11. -esek vagyunk.

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű. Ha jó vagy magyarból akkor simán megírod jóra, ezt neked kell tudni, hogy állsz hozzá, persze nem árt előtte készülni rá.
2012. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ötös vagyok belőle egyébként, rendesen tanulom, meg általánosban mindig engem küldtek versenyekre is. De ezzel most megijesztettek...
2012. febr. 2. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Baromi nagy különbség van a középszint és emelt szint között. Egyáltalán nincs átfedés, emelten BÁRMIT kérdezhetnek, az összes nevesebb költő összes műve előkerülhet.. Ha faktra jársz is nagyon nehéz, nem hogy anélkül.

Én annyit tudok javasolni, hogy ha nem vagy faktos, akkor felejtsd el az emelt magyart.

2012. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a matek és a magyar az egyik legnehezebb emelt szinten
2012. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
sikerülhet sőt...egyedül egyszerübb, de akkor probálnám meg ha OKTV legalább az első fordulóban továbbmentél...
2012. febr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most már Nektek kötelező emelt szinten érettségizni valamiből?

Én akkor érettségiztem, amikor bevezették a kétszintűt. Ott hagytam a magyar faktot egy hónap után, mert kevésnek tartottam, amit leadtak anyag, és unatkoztam. Érettségizni sem emelt szinten érettségiztem belőle.

Barátnőm töri faktos volt, emelt szinten érettségizett, sokat készült nagyon.

A vége az lett, hogy én jobban jártam a nem emelttel, mint ő az emelttel.

2012. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utsóhoz fűzöm hozzá, hogy ez nagyban függ az adott érettségi feladatsortól. Van, amikor az emelt szint relatíve könnyebb, mint egy átlagos középszint.
2012. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
csak 1 emelt kötelező, de jár érte +50 pont..
2012. febr. 3. 22:20
 9/10 anonim ***** válasza:
NEM KÖTELEZŐ AZ EMELT!!!!! honnan szedik az emberek azt a sok marhaságot??? nem kötelező! amit kell az az, hogy természettudományos tárgy legyen beírva a jegyeknél! semmi más!!
2012. febr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló! Eléggé félretájékozott vagy! 2013-tól szinte minden szaknál meg lesz adva egy vagy több tárgy, amire kötelező lesz a megadott tárgyakból emelt érettségi, enélkül lehetetlen lesz bekerülni a hallgatóknak.

A kérdező amúgy sem ezzel kapcsolatban tett fel kérdést, de a válaszodra reagálva itt megtalálsz mindent, hogy tájékozottabb légy!:

[link]

2012. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!