Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Gyakorlatilag meg...

Mit tegyek? Gyakorlatilag meg lettem (tünk) fenyegetve! Segítség!

Figyelt kérdés

Elnézést kérek a kategóriáért, de sajnos nem találtam másik megfelelőt.

Osztályfőnököm ma besétált és közölte, hogy aki a pénteki szalagavatóra nem jön el(mi vagyunk a végzősök) az nagyon megbánja még.

Év elején jeleztem az igazgatónak írásban, hogy nem tudom megfinanszírozni ezt a 'bulit', anyáméktól külön vagyok, a kutya nem ad rá nekem pénzt. Igazgató úr megértette és engedélyezte. Na hát ez az osztályfőnököt nem érdekli. Tartok tőle, hogy visszavágna, és esetlen mégtöbb fktív hiányzás tűnne fel a naplóban, vagy a végén nem mehetek szakmunkásra. Elmenni akkor sem tudok,ha meggebedek. Nincs semmiféle ruhám, farmeron kívül, nem tudok hat tálca sütit vinni, sem a belépőket megfizetni.

Forduljak igazgatóhoz, és kockáztassam, hogy megszívat? Sajnos több "stikkje" van az öregnek, két nagykorú diákot csak azért kirúgatott, hogy bemutassa, hogy ő megteheti(ezt a két diákkal közölte is).


2012. febr. 6. 14:03
 1/10 anonim válasza:
100%
én a helyedben az igazgatóhoz fordulnék. Ő is megteheti, hogy a tanárt szivatja... Vagy elmennék a szalagavatómra a farmeromban. Aztán leégetném a tanárt.
2012. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Pedig beszélj az igazgatóval, az ilyet kirúgatnám. Ha egyszer nincs rá pénz, nincs! Amire fitetni kell akár 1 forintot is, az nem kötelező... Ennyi! 14L
2012. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hasznos válaszokat keresnék, amennyiben nincs, haszontalant nem kérek! Nem egyedi esetről van szó, és sajnos sok minden múlhat rajta!
2012. febr. 6. 14:14
 4/10 anonim válasza:
69%

mayld???

Kedves előző! a majd szó jobb lenne, nem?

2012. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te meg gyors üss fel egy helyesírási szótárat, mert téged is érnek maJd még kellemetlenségek az életben:)


Kérdező, beszélj az igazgatóval, hogy az osztályfőnököd képtelen figyelembe venni, hogy te nem tudsz elmenni a szalagavatóra pénzügyi okot miatt, ő közölte, hogy ebből bajod lesz, és félsz a helyzettől, tudván, hogy fordult már elő ilyen korábban... Egyébként másokat hogy tudott kirúgatni, hogyha az igazgató nincs benne ezekben a dolgokban?

2012. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, bocs, közben érkezett még egy válasz.
2012. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
bocsi a 14:12 nek szántam a malyd szó nem semmi :)
2012. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

Én valóban elmennék farmerban a helydben, ha ő annyira akarj hogy menj, égjen ő.


Egyébként pedig akár kérhetsz az iskolától is támogatást.

Én nem akartam keringőzni a szalagavatón, mert nem lett volna pénzem ruhát kölcsönözni.

De mivel a suliban viszonylag én voltam az egyetlen ember aki sportosságánál fogva nem volt se duci se anorex, ráadásul valamennyire tudok is táncolni, a szervező tanár ragaszkodott hozzám.

Kifizettetett a sulival 25000ft-ot, csak hogy ott legyek.


Mondd meg az osztályfőnöködnek, ha intézi a finanszírozást, feltétlenül ott leszel.

2012. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
menj oda a farmerodban és ácsorogj a bejárat előtt mivel nincs jegyed, hívasd oda, mondd meg neki h eljöttél, de nem tudsz bemenni, mi legyen??!
2012. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akárhogy is, tartok attól, hogy megbosszulja a dolgot... Nem szeretnék évet ismételni vagy nem eljutni szakmunkásig...
2012. febr. 6. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!