Ti elhinnétek ezt?

Figyelt kérdés
12 nappal az államvizsga előtt az évfolyamtársam azt állítja hogy még egy sort sem tanult. Ez hogyan lehetséges? Én tuti megőrülnék ha idáig nem tanultam volna még semmit.
2012. febr. 8. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Jajjj, Istenem. Nekem is volt egy csomó ilyen osztálytársam/csoporttársam. Szerettek sírni. Mindig azt mondták, nem tanultak semmit, aztán kiderült, hogy ez nem igaz.

1. szeretik sajnáltatni magukat

2. nem akarják, hogy strébernek tartsák őket.


El ne hidd.

2012. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak úgy érzik, hogy amit eddig tanultak az semmi. Kizárt hogy valaki pont államvizsga előtt ne tanuljon, ez baromság. Simán csak kevésnek érzik az eddig tanultakat és úgy érzik, hogy semmit sem tudnak, ami nem egyenlő a semmit sem tanultakkal.
2012. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tetro ***** válasza:
hát ha valahonnan meg vannak a kidolgozott tételek, akkor 12 nap elég lehet... :D
2012. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!