Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhinnétek ezt a férjeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek ezt a férjeteknek, ha még sohasem hazudott?

Figyelt kérdés
Két nappal ezelőtt azt mondta moziba megy, egy haverjával. 5 órával később jött haza. Ma délután kapott egy sms-t, amit annyira feltűnően dugdosott előlem hogy végül megkértem: most az egyszer mutassa meg. (Ő rendszeresen belenéz a telefonomba, az e-mailjeimbe, tehát nem furcsa kérés ez tőlem) Nem volt rá hajlandó, viszont azt mondta, ma este újra találkozik ugyanazzal a haverjával. Azt tudni kell róla, hogy egy nagy "kocka", csak akkor mozdul ki otthonról, ha én "kényszerítem". Nem részletezem hogyan, de sarokba szorítottam keresztkérdésekkel, végül bevallotta, hogy egy lánnyal, egy közös ismerősünkkel volt előző este, állítólag moziban... Kiborultam persze, még soha nem hazudott, vagy csak nem kaptam rajta..? Azt állítja, csak nem akarta, hogy féltékeny legyek, azért hazudta azt, hogy egy sráccal lesz. Még annyit tudni kell, hogy ezt a közös nőismerősünket Ő régebben ismeri mint engem, mindig jóbarátok voltak, én ezt sohasem elleneztem. Nem értem, miért kellett hazudni, ha ártatlan. És vajon hová ment volna ma este? Kiborultam, annyit sírtam, hogy a fejem majd szétrobban, most nem tudok hideg fejjel gondolkozni. Szerintetek megcsal, vagy csak túlaggódom a dolgot?
2010. szept. 4. 21:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veled megy moziba?

Keress meg egy régi fiú ismerősödet, menj el vele moziba, utána beszélgess egy jót a férjeddel, hogy ezeket a dolgokat normálisnak tartja-e egy házasságban.

2010. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha hazudott, végül mégis bevallotta. Semmi keresnivalója egy lánnyal mozizni! Valószínű legközelebb is vele tervezett. Vagyis: lebukott, bevallotta. Mit szeretnél még hallani?
2010. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:
Negyedik éve vagyunk házasok. Tudom, hogy Ti nem láthattok bele az életünkbe, meg azt sem kell mondani, hogy ezt a problémát nekem illetve nekünk kell megoldani, de jólesett kiírni magamból, és az objektív véleményekre is kíváncsi vagyok...
2010. szept. 4. 21:54
 4/71 anonim ***** válasza:
95%
figyelj, nem akarok vészmadárkodni, de ha tényleg nem lenne semmi köztük sztem simán bevallotta volna h vele találkozik, nem hazudott volna. Nekem gyanús, és én is felháborodtam volna a helyedbe.
2010. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
100%

Az igen válasz és a nem válasz is benne van a pakliba, az 5 óra késés érdekes, fura de nem egyértelmű jel a megcsalásra. Nézd meg a telefonját mikor fürdik, vagy épp nincs a közelbe.


Azt pedig elmondhatnád hogy kényszeríted rá arra h kimozduljon, mert az én pasim is kocka és hiába hisztizek, vagy kérek szépen h csináljunk valamit nem lehet kimozdítani itthonról.

2010. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
71%
hát elég őszintének tűnik, viszont ha sosem ellenezted nem értem miért kellett hazudnia. szerintem ülj le vele, és bezséljétek meg. Mond meg enki hogy nem bánod ha tartja vele a kapcsolatot, de szeretnéd ha te is velük mehetnél. kérdezz rá hoyg miétr hazudott hiszen tudja hogy nem akadsz ki ilyeneken...
2010. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek csak "ártatlan" hazugság volt, egy baráti találkozóról, mert tényleg 6-7 éve jóbarátja ez a lány, vagy megcsalt és azért titkolózik?
2010. szept. 4. 21:56
 8/71 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre gyanús, de legalább biztos lehetsz benne, hogy eddig nem hazudott, ha ilyen rosszul csinálja.
2010. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
100%
ugyanígy jártam, az exem beadagolta nekem h a barátjával találkozik. Belenéztem a telefonjába, mert sose titkoltunk egymás elöl semmit, ő is nézte az enyém, és találtam benne smseket egy csajtól... akkor jött nekem azzal h ezzel a csajjal találkozott, azért nem mondta el, mert nem akarta h féltékenykedjek. Kiderült h a hátam mögött vele is kavart. Ezért lett már csak ex.
2010. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:
Egész este erről beszéltünk, azt mondja azért hazudott fiúbarátot aány helyett, hogy ne legyek féltékeny, de könyörgöm, ez olyan gyenge kifogás, pont azért, mert soha nem "tiltottam" ettől a lánytól!
2010. szept. 4. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!