Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezért fog haragudni a tanárom?

Ezért fog haragudni a tanárom?

Figyelt kérdés
úgy volt hogy ma bemegyek még egy órára,de későn értem oda eleve,5-10 perccel később,de a pláne az,hogy míg megtaláltuk addig kb eltelt egy félóra.gondoltam egyet,hazajöttem.legszívesebben elástam volna magam.:S.amúgy annyiszor éreztem már ezt.főleg a suliban.és nagyon is ciki lett volnaaz óra közepére beugrani.haragudni fog?tudom hogy a tanárom ,,magasabb rendű" és azt kell csinálni amit ő mond,de majd'el ástam már magam,olyan szarul éreztem magam.különben is,késtem,amúgy nem késtem volna annyit,de mire megtudtam hol van,és rájöttem hogy nemjó az úgy.szerintem az én álláspontom is érthető.
2012. febr. 9. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért bemehettél volna. Szerintem nem haragudott volna, ha késel. Nálunk is az volt, hogy kicsit csúnyán néztek rád, aztán kész.

Majd kérj tőle bocsánatot, ha legközelebb találkozol vele. Biztos nagyra fogja értékelni. :)

2012. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyetemista koromban számtalanszor ugrottam be órára késve, volt, amikor csoportosan, mert előtte a legtávolabbi épületben volt óránk. Ha 300 fős előadó, ami tömve volt, akkor csendesen meghúztam magam (meghúztuk magunka), ha csak szeminárium, amiről egyedül késtem, akkor kopogtam, bementem, köszöntem, elnézést kértem, megkérdeztem, beülhetek-e még, és ezzel el is volt intézve. Egyetlen tanárunk volt, aki bezárta az ajtót belülről, miután beért a terembe - na ha éreztem, hogy nem érnék oda időben, oda el sem indultam.

A csoporttársaid nem tudták előtte megmondani, hol tartják az előadást? Vagy milyen iskolába jársz, általános, közép vagy felsőoktatás? Csak mert egyetemen már nem aggódsz, hogy haragszik-e a tanár (ott inkább azon, hogy vajon megjegyzi-e az arcodat), középiskolában és általánosban meg általában egy épületben vannak az órák.

De ettől függetlenül nem hiszem, hogy haragszik, max beírt hiányzónak.

2012. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

általános.8.o.

de egy versenyre tanultunk volna,de neki még 7.órába volt órája.remélem .de bemenni,oda,van egynéhány bunkóság.de hát,ő is,mit mondott volna:S.nekem ez nem volt óra,csak pluszba kellett volna.csak az a baj,hogy holnap lesz vele órám,de legszívesebben a szeme elé se kerülnék.:S

2012. febr. 9. 14:28
 4/4 A kérdező kommentje:
amúgy a kedvenc tanárom,alapjában véve nagyon szeretem:)de ez akkor se volt jó így,nagyon nem.
2012. febr. 9. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!