Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem vagy ne legyek...

Elengedjem vagy ne legyek ilyen jó szívű?

Figyelt kérdés
Nemrég született a kisfiam 26 hetes anyumnál lakunk mert még nem készült el a lakás így minden második nap le kell mennie a páromnak megetetni az állatokat. Párom mondta ma hogy elszeretne menni majd koncertre. Hétköznap reggel 7től este 18 ig vagy 22ig én szoktam a gyerekre vigyázni. Néha van hogy hajnalban segít. Nagyon már vasárnap hajnalba se zavarhatom hogy ki tudja magát piheni hétfőre. Hétvégén is elszokott menni egy kis időre változó hogy szombaton vagy vasárnap attól függ mikorra esik a 2. nap. Elengedjem vagy mondjam meg neki hogy most itt a kicsi és inkább rá kéne koncentrálni?
2012. febr. 11. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nehogy már engedélyt kelljen kérnie, nem a gyereked, hanem a párod. Semmi bajod nem lesz, ha elmegy, neki viszont lesz egy jó estéje. Egy este. Nem a világ.
2012. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Legyél jószívű. ☺
2012. febr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Engedd el, az állatetetés + meló mellett had jusson már egy kis kikapcsolódáshoz is. Ha meg haszonállatokról van szó, akkor gondolj arra is, hogy abból bizony pénz származik (vagy ha nem adjátok el, akkor nyílván megeszitek), tehát nem csak az állatokra, hanem rátok is koncentrál, még így közvetve is.
2012. febr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kár lenne a felesleges balhé miatt, ne cirkuszolj vele

engedd el, és nem lesz vita

2012. febr. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát vegye minden férfi, hogyha gyereke van, neki is lejárt a gyöngyélet. Én is így voltam, kötelesség az kötelesség.Lejárt a gyerekkor. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy rabságban kell lenni, hanem azt, hogy mindkét személynek joga legyen kikapcsolódásra. Beszéljétek meg, még most a kapcsolat elején.
2012. febr. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menjen el. Ennyi meló mellett neki is kell egy kis kikapcsolódás, és ha ő azt nem a családjával akarja eltölteni, hát legyen. De legközelebb meg te mondd neki, hogy ok, akkor X nap este/délután meg te mennél el barátnőzni vagy ahova neked jólesik, mert ahogy neki, neked is jár egy kis kikapcs. Ez oda-vissza kell, hogy működjön, és erre még most, az elején szoktasd rá, hogy ezt szokja meg.
2012. febr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

Pff...tőled engedélyt kell kérni... jó fej lehetsz :D Látom működik a kommunikáció a párkapcsolatotokban...


Úristen.


30N

2012. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

"Elengedjem vagy ne legyek ilyen jó szívű?"


Komolyan azt hiszed, hogy ettől olyan jó szívű leszel? Mintha kb. szobrot érdemelnél a nagy kegyességedért..


Az én párom akkor megy el, amikor akar, és én is (több gyerek mellett). Mert kommunikálunk, de nem azt beszéljük meg, hogy elengedjük-e egymást, hanem azt, hogy ki mikor kap kimenőt, hogy mindig legyen valaki a gyerekekkel.

2012. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
Jó kapcsolatotok lehet! Hány évesek vagytok? A fogalmazásod meg az írásod borzasztó! Különben miért ne engednéd el? Már, ha el kell engedni, de nem értem, miért kell elkérezkednie? Szegény! Olyan nagyon fáradt meg kimerült te sem lehetsz, ha hajnalban tudsz kérdést írni a gyakori kérdésekre.
2012. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
És a közös programok?... Szerintem ezek hiánya miatt lehetsz ilyen elkeseredett, és fura hozzáállású... Ez a pasi hibája is, hogy a csaj ilyeneken agyal, hogy elengedje-e, általában.. Mert ha a nő is el lenne ilyen téren "engedve", és ahogy látjuk ez nincs meg, akkor biztos FEL SE MERÜLNE a kérdés... Oké, hogy nem dolgozik, de hogy reggeltől estig mindig ő törődik a gyerekkel, iszonyatosan fárasztó, és idegörlő dolog.. Emellett neki is kellene szórakozni.
2012. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!