Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Nemzetközi Magyar Matematika...

A Nemzetközi Magyar Matematika Versenyen lehet segédeszközöket használni, úgy, mint az Arany Dániel versenyen, vagy nem?

Figyelt kérdés

2012. márc. 3. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, tanárom sem tudja! :) Idén megyek először, nagyon kíváncsi vagyok, és várom! Rettegj, Kecskemét, jövök! :D
2012. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hova vagyol valósi ?
2012. márc. 7. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Tatai vagyok, Eötvös gimis. Egyetlen lányként erősítem kicsiny csapatunkat :D Hát Te?
2012. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium, és fiú :D Egyébként nem lehet semmifélét sem használni, nemrég kérdezte meg a tanaraktól :D
2012. márc. 12. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ohh... pedig a számológép jó barátom x) Na, király, majd biztos találkozunk. Holnap reggel uccuneki... :)
2012. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem láttalak, pedig elvileg egy buszon voltunk Ópusztaszernél :D nembaj, majd jövőre
2012. márc. 19. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Hmmm... én nem tudom, hogy hanyadikos vagy, viszont az egyik csaj tőletek (Vera) a szobatársam volt... vagyis inkább fürdőszobatársam, mivel közös volt a zuhanyzó-wc. :D

(Amúgy, ha ez segít, miniszoknyában voltam sokszor ;) )

2012. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is kilencedikes vagyok, és azt hiszem tudom hogy hogy hívnak. A miniszoknya-info nem sokat segít, azóta, mióta van barátnőm, már nem nagyon nézegetek ilyeneket :D nembaj, majd jövőre :D
2012. márc. 26. 22:48
 9/9 anonim ***** válasza:
...haha, én nem vagyok kilencedikes, csak ilyenkor ;) 5 évfolyamoson vagyok.
2012. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!