Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ússzam meg a bírságot?

Hogy ússzam meg a bírságot?

Figyelt kérdés
Ha elérem azt a szintet, hogy a jegyző megbirságoljon, mert nemjárok iskolába akkor mivan? Kikell fizetni, vagy van valani ,,kiskapu"?
2009. jún. 8. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
járj iskolába ne naphosszat a gép előtt kockulj-.-" ha azt akarod hogy 5 év múlva csöves csóró legyél akkor nyugodtan kerüld a sulit
2009. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ki kell fizetni, vagy bírósági ügy lesz belőle és a kiskorúak börtönébe vagy intézetbe kerülsz évekre.
2009. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen én is így tudom, sőt, ha egy bizonyos határon felül hiányzol akkor nincs bírság, hanem rögtön a kis korúak börtönébe kerülsz akár több évre is. Hihetetlen, de igaz. :S
2009. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

A kiskorúságot ne keverjük már össze a fiatalkorúsággal.

Van "kiskapu" beszélj személyesen a jegyzővel, és ő mérsékelheti a bírság összegét. Mondd meg, hogy többet nem fog előfordulni stb ....

2009. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Utolsónak: Tudom, hogy hülyeséget írtam, de csak nevelő célzattal, de hála neked, továbbra is lehet iskolakerülő...
2009. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egy szóval nem mondtam, hogy legyen iskolakerülő, de ne csapjuk már be akkor sem, ha tudjuk, hogy mik a lehetőségei. Neki kéne beláttni, hogy nem azért kell iskolába járni az embernek mert tanköteles, hanem azért, hogy legyen belőle valaki. Mindenkinek saját érdeke, hogy tanuljon.
2009. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miert nem jarsz iskolaba?

En ugy tudom, hogy a kiskoruakert a szulok a felelosek.

Minta az iskola a csaladot ertesiti arrol,hogy a gyermek nem jar iskolaba.Mi a velemenyuk errol a kedves szuleidnek?

2009. nov. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

már megoldódott a probléma.. az utolsónak: azért nem jártam (és még mindig utálok járni), mert nem látom értelmét. Ha kijárom milesz? Kapok 1 szar csicska állást,ahol napi 10 órában halálra unhatom magam a szaros minimálbérért és ez fog menni 40-50 éven keresztül. Aztán lesz 1 sz*ros albérletem és ha nyugdíjas leszek azt a kevés pénzt se fogom tudni élvezni, amit kapok (ha kapok), mert már járni se nagyon birok majd.Azért meg nem fogok dolgozni, hogy a drága kisebbségek és a politikusok élősködjenek az adómon.

Na ezért nem jártam..

2009. nov. 26. 06:23
 9/9 anonim ***** válasza:
És akkor mit csinálsz?
2009. dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!