Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok tanulni, mitévő legyek?

Nem tudok tanulni, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
itt egy 17 éves lány, jövőre érettségizem és nem tudok egyszerűen tanulni. annyit tudok amennyit órán megjegyzek, de hát nem ragad meg minden. mikor leülök tanulni hiába olvasom el újra és újra. semmi... tudnátok segíteni nekem? mit tegyek? kezdek eléggé kétségbeesni :/
2012. márc. 31. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Mikor szoktál leülni tanulni? Én is ilyen voltam ennyi idősen, én a tananyag nagy részét meg tudtam jegyezni órán, de ha muszáj volt tanulnom vagy este 6-7 körül volt érdemes elkezdenem, vagy reggel korábban keltem, és akkor sikerült oda koncentrálnom.
2012. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!