Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A mai nap folyamán...

Mit tegyek? A mai nap folyamán egy vendégünk előtt le égettem a sulimat az egész gimi előtt, mit tegyek most? (az igazgató behívott és elbeszélgetett velem . Ez a legfontosabb : aztmondta hogy valamivel kikell javitanom szünet végére! Hogy? )

Figyelt kérdés
írtam egy levelet amit elakarok neki mondani szóban , de nem tudom hogy elég-e :SS segitsetek , egyébként most az egészsuli szánalmasnak tart ....
2012. ápr. 4. 19:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10-es vagyok... konkrét témát, pedig kérhetnél az igazgatótól. Hogy a háború még is mely részeiről kutathatnál, emberi élményekről, sorsokról, tényekről, miről.
2012. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
hát nem csoda ha annak tartanak , az az öreg bácsi biztos sértésnek venné ha ráadásul a saját szakterületéről gyűjtenél anyagot , de ha nincs más , én erre nem nagyon tudok mit mondani 21. század tizenévesei azt cső
2012. ápr. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
bocsánatot kérek az igazgatótól és megkérdezem hogy milyen büntetést szán nekem , utána hallgathatom 1 hónapig a suliban azt h " csicska , szánalom stb..." (Y)
2012. ápr. 5. 21:55
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy a többiek csak nem utáltak meg azt ne mondd már! A legtöbben hátbaveregetik azt aki ilyen beszól nagy közönség előtt.
2012. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
a gimi negyede aztmondták ha bármi cink van szoljak mert egyből nekem jöttek páran :) a többi meg szánalmasnak tart , szal nem a legjobb arány de legalább a suli negyede melletem áll :)
2012. ápr. 5. 22:03
 16/18 anonim ***** válasza:
sz@rd le :D Büntit fogsz kapni, de csináld végig emelt fővel és kész! Hajrá :D
2012. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%
Úristen milyen buta ember lehetsz......
2012. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
90%
egyetértek utolsóval
2012. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!