Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkanélküliben én döntöm el...

Munkanélküliben én döntöm el hogy mit akarok akár OKJ-n letenni?

Figyelt kérdés
Ott hagyom a sulit egyéb okok miatt.Szeretnék dolgozni minél előbb.Nem akarok semmi olyan komit hogy ne tegyem stb stb......!!
2012. ápr. 23. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem te döntöd el. Oda irányítanak,amilyen tanfolyamot indítanak. De hiába végzed el,még nem lesz munkád,akkor sem,ha előtte érettségiztél.
2012. ápr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mivel az első szakma ingyenesen megszerezhető ezért A válaszom igen, Te döntöd el hogy az induló tanfolyamok közül melyiket szeretnéd elvégezni. A tesóm barátnője is egy Okj- s sulit csinál, munkanélkülin kersztül intézte, de ő előtte leérettségizett, csak nem tudott elhelyezkedni sehol. Szerintem sokat számit ha van egy jó szakmád, sok szerencsét kivánok neked!
2012. ápr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egy tanfolyamra sem kényszeríthetnek, hogy járj, ha nem akarsz. De tudod, mi a helyzet a munkaügyiben?

1. Tanfolyam alig indul

2. Ha indul, akkor sem valószínű, hogy bekerülsz

3. Ha egyikre mégis mehetnél, akkor már örülhetsz, ha nemet mondasz, nem valószínű, hogy hívnak mégegyre

2012. ápr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyarán lesz egy lista, hogy mik indulnak. De sok esetben férfi szakmák egyébként. Ilyen számítógép kezelő meg ilyesmit alig éri meg, sokat nem hiszem, hogy tanítanak
2012. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!