Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átképezném magam, mert pedagóg...

Átképezném magam, mert pedagógusként nem élek meg. De mit érdemes kitanulni?

Figyelt kérdés

3 diplomám van, de nyomorgok vele. A tanításhoz értek és szeretem, hivatásomnak érzem, de ezzel a fizetéssel családdal nem engedhetzem meg meg magamnak ezt a "hobbit".

Átképezném magam, kitanulnék egy másik szakmát, de mivel kereshetnék több pénzt?

Milyen tapasztalataitok vannak, mit lenne érdemes tanulni?

(nyelveket beszélek, a modern eszközöket jól tudom használni, tanulékony és rugalmas gondolkodású vagyok)



2012. ápr. 28. 22:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Milyen tárgyakat tanítasz? Illetve miből van diplomád?

Ezek alapján könnyebben lehetne valamit ajánlani.

Három diploma közül egyikkel sem sikerül elhelyezkedni?

2012. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nézd, mondhatnám, hogy legyél villamosmérnök, de ha teszem azt rajz-testnevelés szakos vagy, akkor az nem feltétlenül lesz nyerő. Írj magadról kcisit többet! Mégis melyik területen tudnád elképzelni magad? Hol élsz? Budapesten, vagy egy faluban? Nemed? Korod?
2012. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

30-as

2 idegen nyelv, és magyar szak

Bp.

2012. ápr. 28. 22:20
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Menj el politikusnak!
2012. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
A 2idegen nyelvvel elmehetsz nvelviskolába tanítani és mindjárt 300 ezret keresel
2012. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
utolsó! Igazad van, sőt magánórákat is lehet adni.
2012. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Csináltam a gyerekek előtt. Számlát kellett adni így közel nem kerestem annyit. De ha írtok konkrét nyelviskolát, ahol mégis ennyit lehet keresni, hálás lennék :-)
2012. ápr. 28. 22:37
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Budapesten két idegen nyelvvel nem rosszak az esélyeid, bár még mindig nagyon szűkszavú voltál, nem derült ki, mely nyelvekről van szó. Két hasznos nyelvvel valószínűleg szakmai ismeretek nélkül is lehet valamilyen normális állást találni. Ha emellett még fel is tudsz mutatni valamit (pénzügyi ismeretek, pályázatírási ismeretek), akkor még könnyebb lesz a dolgod.


Viszont ha nyelvtanár vagy, nem tudom, miért nem vállalsz magántanítványokat. Abból még jönne be némi pénz, és esetleg nem kellene feladnod azt, amit szeretsz.

2012. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%
Én nem ismerek nyelvtanárt aki nyomorog. 2500-3000 a magánóra kettőt simán le lehet nyomni délután. az 5-6000, ha leadózod akkor is 4-5.naponta. 20-25 hetente. és vannak tanárok akik 4 órát is leadnak naponta
2012. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

És ki vesz órát? Megbízhatóan.

Persze vitatkozhatunk olyan dolgokon, hogy amiket már kipróbáltam, azzal miért is nem kéne rosszul élnem, de a kérdés az: Mivel lehet ma Mo.-n jól keresni. Ami egy kicsit talán a szakmámba is vág.

2012. ápr. 28. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!