Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átképezném magam, mert pedagóg...

Átképezném magam, mert pedagógusként nem élek meg. De mit érdemes kitanulni?

Figyelt kérdés

3 diplomám van, de nyomorgok vele. A tanításhoz értek és szeretem, hivatásomnak érzem, de ezzel a fizetéssel családdal nem engedhetzem meg meg magamnak ezt a "hobbit".

Átképezném magam, kitanulnék egy másik szakmát, de mivel kereshetnék több pénzt?

Milyen tapasztalataitok vannak, mit lenne érdemes tanulni?

(nyelveket beszélek, a modern eszközöket jól tudom használni, tanulékony és rugalmas gondolkodású vagyok)



2012. ápr. 28. 22:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
74%

A képességfejlesztős magánórákat én főállásban értettem. Annyi kis - már elnézést - zombigyerek válik magántanulóvá ilyen-olyan indokkal, hogy nekik délelőtt is tudnál magánórákat adni.

Amúgy meg nézz körül az ismerőseid között, hogy ki az, aki olyan munkakörben dolgozik, amihez neked is kedved lenne. Aztán válogasd ki közülük azokat, ahova a te végzettséged is elég. Keresd fel őket és kérdezd meg mint belső embereket, nem hallottak-e valami megüresedő helyről ,amit megpályázhatnál. Ezt hívják kapcsolati tőkének.

2012. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!