Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A pályaválasztás nehéz ügy,...

A pályaválasztás nehéz ügy, hogy döntsek, hogy jó legyen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Most végeztem el 11. osztályt, szeptembertől kezve végzős leszek, és nem tudom, hogy hova menjek tovább egyetemre. Már eleget nyaggatnak itthon is, hogy kell választani, de nem akarom elsietni. Szeretem a bioszt, de az orvosit, aszisztensit, nem, az angolt is de azzal mit kezdek a tanári pályán kívül? Van valami oldal, ahol teszt alapján vagy hasonlóképpen el tudom dönteni, hogy hova menjek tovább? HEEEELP! 17/L/Románia
2009. jún. 24. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Esetleg elmehetsz egy pályaválasztási tanácsadóhoz, biztos van a te városodban is, ott rengeteg tesztet kitöltetnek veled, és biztosabbat is mondanak!

2009. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!