Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségivel kapcsolatos a...

Normálisvagy? kérdése:

Érettségivel kapcsolatos a kérdés! Hogy járnék jobban?

Figyelt kérdés

Tehát, jelentkeztem kémia emelt szintű érettségire, csak időközben meggondoltam magam és olyan irányt választottam amihez nem kell a kémia, csak kicsúsztam abból a határidőből, hogy le lehessen mondani! Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem: hogy járok jobban, ha elmegyek vagy, ha nem megyek el holnap? Ha elmennék holnap, és nem lenne meg a 10% akkor ugye bár nem mehetek szóbelizni, és ennek az eredménye bekerül az érettségi bizonyítványba?

Az ötödik választott tantárgyam megvan, biológia( ma volt az írásbeli)

Ja, és ha nem lenne meg a 10%, de megvan mind, az öt választott tantárgyam, attól kiadják az érettségi bizonyítványt?

Elnézést a sok (hülye)kérdésért, de nálunk nem lehet ilyet kérdezni a suliba, mert vagy nem adnak rá használható választ, vagy a tanárok sem tudják rendesen!

Köszönöm szépen előre is a válaszaitokat!


2012. máj. 15. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom biztosra, de szerintem ha kijelölted, hogy miből érettségizel (ugye te 6 tantárgyból) akkor mindre kötelező elmenned, akkor is ha nem sikerül, mert ha kihagyod az egyiket, akkor az egész érettségid érvénytelen lesz. De nem biztos, de szerintem így van.

Bár most ahogy nézem, már későn válaszoltam, elmentél vagy nem?

2012. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem gond ha nem mész el. legalábbis a szóbeli az tuti h nem gáz. nálunk voltak sokan, akiknek megvolt a matek közép és emeltre nem mentek el már szóbelizni, mert nem tudtak volna javítani a középhez képest. csak kapsz egy törzslapot az érettségi bizidbe h milyen lett az érettségid adott tárgyból. de ez nem sokat számít ha úgysem oda akarsz menni.
2012. máj. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elmentem, bár ne tettem volna..., igaz azt sem tudom, hogy mi lenne a jobb?

Ha nem jön össze a 10% akkor "kötelezhetnek", hogy menjek októberben javítóra!

Nekem nincs közép kémiám! Ezt a második válaszolónak írom, szóval szerintem az más, hogy van közeped, de az emelt rosszabb és te a közép jobbat kéred!

Nem tudom mit csináljak nagyon tanácstalan vagyok! :/

2012. máj. 16. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Hála az égnek,hogy elmentél!!! Ha nem mentél volna el,akkor nem kaptál volna érettségi bizonyítványt,szóval nincs továbbtanulás.... amire bejelentkeztél februárba,kötelező vagy elmenni...szóval tanulj a szóbelire!!!
2012. máj. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van
2013. márc. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!