Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 5 napos, intenzív barista...

5 napos, intenzív barista képzéssel el lehet helyezkedni? Ugye nem valószínű?

Figyelt kérdés

Szüleimnek szúrja a szemét, hogy nem tanulok és nem is dolgozom. Kérdezte anyu, hogy mi az ami érdekelne, mondtam barista akarok lenni (gondoltam abba nem menne bele, amilyen sznob). Erre közölte, hogy befizetett egy tanfolyamra és vagy elmegyek, vagy nincs több zsebpénz. És persze eredményesen el is kell végeznem.

Ha elvégzem, van rá esély, hogy fel is vesznek vele valahová, ha a szüleim mindenáron kényszeríteni akarnak, hogy dolgozzak?


2012. máj. 27. 15:55
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Kamu.
2012. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
remélem, mert nagyon felidegesített!!!!!4
2012. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
Te, ha ez nem kamu nem fogadnál örökbe? :D
2012. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kamu.

Utolsó, anyámék lehet hogy örökbe fogadnának. Néha úgy érzem bárkit szívesebben látnának gyerekükként, mint engem. Különben nem szekálnának ezzel a munka hülyeséggel :(

2012. máj. 27. 19:33
 15/48 anonim ***** válasza:
gyülölném ha ilyen kölköm lenne
2012. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem ha dolgozni nem is akarsz, végzettséget szerezni nem feltétlenül rossz. Nekem ha annyi pénzem lenne, külföldön keresnék valami nagyon színvonalas egyetemet, ahol a szakom megválasztásában nem zavar be az, hogy jaj, nem fogok megélni belőle. Emellett még bulizhatsz ezerrel, nem kell, hogy a szak olyan követelő legyen, de te attól még lehet örömödet lelnéd benne. Vagy nyitnék valamilyen bulizóhelyet, boltot satöbbi. Ha van valami hobbid, simán üzheted azt "munkaként" és akkor a szüleid is leszállnak rólad.
2012. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
Ja, sajnos a baristáról nem tudok sokat, de akkor már valamilyen exkluzív helyen dolgoznék akként, azoknak meg valószínűleg külön képzése van.
2012. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Volt már szó róla, hogy nyitok egy butikot, mert a ruhákat szeretem. De anyuék szerint magamnak kell megteremtenem a pénzt hozzá, mint anno nekik. Én nem értem miért baj az, ha ők segítenek. Ha egyszer van pénz, akkor miért nem adnak rá? Utána meg már megélnék a bevételből.

Egyébként meg, milyen már az hogy eddig mindent megadtak és most akarnak bekeményíteni. A hugomnak meg mindene megvan, zeneórák, saját póni, magániskola. Ezek sem olcsók ám.

2012. máj. 27. 20:05
 19/48 anonim ***** válasza:
hogy valaha tudd értékelni amid van...
2012. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Én értékelem, mindig is értékeltem. És értékelném most is, ha nem ilyen fukar módon csepegtetnék a javakat.
2012. máj. 27. 20:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!