Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfőn (04.19. ) szeretném...

Hétfőn (04.19. ) szeretném elkezdeni Béres Alexandra 21 napos intenzív diétáját. Valaki nem csatlakozna?

Figyelt kérdés

[link]


Olvassátok el és ha valakinek van kedve akkor jelezzen vissza...Örülnék neki ha tudnánk tartani a kapcsolatot közben! :)


2010. ápr. 16. 23:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tűnik rossznak, sőt, komolyan elagyaltam rajta, főleg h itt vár a könyve amúgyis az ágyamon :) De anyagiak és egyéb okok miatt leghamarabb május elején kezdeném.. :) Drukkolok mindenesetre! és én is kérek tapasztalatokat :)
2010. ápr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Kár:( Azért ha ezalatt a 2 nap alatt változna valami és mégis el tudnád kezdeni mindenképp írj.:D

Írok ide persze mindeképpen,hogy hogy alakul a kis diéta...

2010. ápr. 17. 10:10
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy alakul a diétád?

Én is elkezdtem a súlykontroll diétát (a hosszú verziót)

Első szakasz 8.napjánál tartok és minusz 3kg!

2010. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hm, nem néztem vissza hamarabb, mert én hülye, elfelejtettem, hogy a kérdező hozzászólása az nem számít új válasznak, így azt hittem, azóta semmi élet nem volt itt. Majd kíváncsi leszek, hogy alakul a diétád :)

Előző: az egész bíztatóan hangzik! Mozgást mellé mit csináltál?

2010. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szia!:)


Én is a 8. napnál tartok. Nekem eddig 3,5 kg ment le a ma esti mérlegelés alapján Nem gondoltam volna,hogy ez ennyire hatásos.:D A hasamon már nagyon szépen látszik,hogy fogytam egy kicsit. Az első fogyókúra ami eddig jól alakul. Bár mondjuk ez köszönhető annak is szerintem,hogy végre mozgok is mellette minden nap ...igaz csak 1,5 órát de megvan a hatása úgy látszik.:D Még hátra van 13 nap. Nagyon kíváncsian várom a végeredményt.

Írok mindenképpen és kitartást Neked is!:)

2010. ápr. 26. 22:18
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy én a 1,5 óra mozgás alatt értem,hogy kb. 3/4 órát kocogok a kutyával a Duna parton, otthon még csinálok felüléseket és ugrókötelezek is. Ez nekem olyan 1,5 órára jön ki kb.
2010. ápr. 26. 22:21
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindenhova bicajjal járok, ez naponta 40 perc, de bicajjal járok már 3éve, szóval ez nem sokat számít, talán csak annyit, hogy nem vagyok még párnásabb. Ami nálam újdonság, hogy naponta fenék-comb és hasizmozok fél órát.

Meg kapni fogok a gerincem miatt úszóbérletet, úgyhogy úszni is járni fogok májustól (sajna csak 18-ra kaptam időpontot az ortopédiára)

Te hány kg-tól szeretnél megszabadulni?

Én 163cm és jelenleg 66kg vagyok... még 6 kg-tól szeretnék megszabadulni, aztán elfogadom magam...:)))

2010. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ja és Fanni voltam!

(hátha biztatnánk egymást)

2010. ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Még azt szeretném megkérdezni tőled, hogy a 21 nap alatt csak alacsony indexű kajákat szabad enni, arról szól?

Mert nekem nem derült ki egyértelműen ez...

2010. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az oldalon amit linkeltem azon megtalálod magát az étrendet amit a fogyókúrához írtak. Én azokat eszem amik ott fel vannak sorolva ...olvasd el és meglátod.:)
2010. ápr. 27. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!