Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok, szívesen...

20 éves vagyok, szívesen lennék orvos, de sajnos nincs se biosz, se kémia, se fizika érettségim, és nem tudom, hogy egyáltalán eltudnám-e végezni az egyetemet?!

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
És mégis mi a kérdés?
2012. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy merjek-e belefogni? Persze, ezt más nem tudhatja, de érdekel mások véleménye is.
2012. máj. 27. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel követelmények vannak amelyeknek nem felelsz meg így elkezdeni sem tudod. Próbálj meg leérettségizni ezekből, ha az nem megy akkor erős a gyanúm, hogy az egyetem se menne.
2012. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég magas a pontszám, ha nem tanultad a biosz-kémiát nem fog menni, csak sok tanulással. De mi nem tudhatjuk, h miéyen szinten állsz, milyenek a képességeid stb.
2012. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én hasonló cipőben vagyok mint te, csak épp történész akarok lenni... de én már leérettségiztem és várom az eredményeket. Azért vagyok hasonló, mert már én is érettségiztem, szal ismételtem és szintemeltem. Nekem angol és töri kell, ezekből 4 illetve 5 voltam középszinten. Azt kell h mondjam, a középszint semmire sem elég. Még tudásban sem közelíti meg az emeltet...Mondom ezt úgy, h töriből világéletemben ötös voltam, és már jó ideje napi 2 órákat készülök rá....Nagyon nehéz az emelt szint, főleg idén ...Mindent tudni kell, ezt úgy értsd, amit középszinten ismersz, azt emelten meg is kell tudnod magyarázni, dátummal, személlyel, hellyel, stb. Nagyon fontosak az összefüggések, errenagy hangsúlyt fektetnek.

Nem tudom mennyire igaz ez biosz és kémia emeltre, de ezek után nem lenne illúzióim. Elég nehéz azt kell h mondjam.

2012. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!