Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy tisztáb...

Voltatok már úgy, hogy tisztában voltatok vele, hogy tanulnotok kell, mégsem tudtátok magatok rávenni, annyira nem érdekelt az egész vagy nem volt meg a kellő motiváció?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg suliba jártam, állandóan így voltam :-)
2012. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gombitomi válasza:
Én pont ilyen helyzetben vagyok/voltam. Munkahelyem lehetőséget ad arra, hogy gyakorlatilag bármilyen diplomával előreléphetek, de azért némelyik főnök jobban örül a szakirányú végzettségnek. Egyik erős jellemű főnökömnek ecseteltem, hogy csak az "X" iskolára vesznek fel, mert nem elég az érettségi pontom , hogy a jobb "Y"-ra felvegyenek.Erre ő mondta, ( hangsúlyozom NEM KÖTELEZŐ ÉRVÉNYŰEN ) hogy újra lehet érettségizni nem? Ebből azért kiérződött, hogy az "Y" iskola, amivel igazán elégedettek lennének, de ha másik van az sem baj. Itt a lényeg az a személy volt, aki vezető pozícióban egy erős jellem, akinek adok a szavára. Valamiért oka van, hogy így látja, hogy inkább a másik iskola.
2012. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én így vagyok a munkával. Tudom, hogy dolgoznom kellene, de helyette itt neked válaszolok. A nyelvtanulással is így vagyok, elkezdtem, de semmi kedvem hozzá, pedig hasznos lenne.
2012. jún. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Itt állok az érettségi előtt, eddig tanultam év közben, de most a fene nagy szabadság közepette már egy hónapja semmit sem csináltam. Most megfogom szenvedni, amikor 10 nap alatt kell megtanulnom 60 tételt.. :S
2012. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok, mint az utolsó. Igaz, a nyelvtan tételeket azért olvasgatom, elég sok meg is ragadt. Törire rájöttem, hogy nem is kell sokat tanulni, egyszer átolvasom majd jövő héten. Iszonyatos zavarban az irodalommal vagyok, nincsenek tételeim, és utálom is :( De majd csak lesz valahogy.
2012. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg holnap vizsgázok, és még csak 3 tételt tudok(12-ből). Nem olyan könnyűek, hiába van CSAK 12. Ami akármilyen tárgyból is, de ritka. Semmi energiám, kedvem, látod, itt ülök és gépezek. Az egyetem nagyon "ellazítja" az embert, ha nem tudatosan csinálja.
2012. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!