Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik sajnos munkanélküliek és...

Akik sajnos munkanélküliek és otthon vannak, ti mit csináltok egész nap?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve vagyok itthon,ès egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal.Párom 5kor megy el itthonról,èn akkor már nem tudok visszaaludni,így max. 11re kész vagyok a házimunkával.Már kidekoráltam a lakást,megvarrtam mindent amit csak találtam stb.Az ablakokat hetente min 1szer lemosom,hogy addig is csináljak valamit.Ti mivel foglaljátok le magatokat?

2012. máj. 16. 10:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Tanulj nyelvet! A munkaerőpiacon is jobb esélyeid lesznek általa, és nem unatkozol. Ennyi szabadidővel,mint neked van, villámgyorsan fejlődnél!
2012. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Az igaz,de ahhoz pénz is kéne,de mivel nem dolgozom,így az nekünk most nincs :P
2012. máj. 16. 10:20
 3/36 anonim ***** válasza:
14%
keress munkát pl.
2012. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Keressek munkát?Milyen jó,hogy írtad,eddig eszembe se jutott.
2012. máj. 16. 10:30
 5/36 anonim ***** válasza:
94%

Figyu, neted van, online is lehet tanulni, vagy a régi nyelvkönyveidet előszedni. Le is tudsz tölteni nyelvtanító programokat, szótárakat. Vagy tanulhatsz mást is, ami érdekel.

A könyvtári beiratkozás szintén nem horribilis összeg, viszont onnan zsákszámra hozhatsz nyelvkönyveket, tankönyveket, de szórakoztató irodalmat is. Olvasd újra a régi kötelezőket, felnőtt fejjel teljes más lesz. :)

Esetleg keress önkéntes munkát, emberekkel találkozol, és az önéletrajzban is jól mutat. Akár olyan emberrel is megismerkedhetsz, aki segíthet munkát szerezni.

Ugyan nekem van munkahelyem, de most gyed-en vagyok, nekiálltam komótosan lakást újítani.

2012. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
93%
Én itthon önszántamból tanulom a nyelvet, ismerősöm adott egy csomó régi nyelvkönyvet ahol angolul meg magyarul is le vannak írva a dolgok plusz a TV-n 1-2 külföldi csatornát is angolul nézek meg van hogy filmeket is felirattal nézem. Én elvagyok itthon, kaját főzök, megcsinálom a házimunkát, a kertet gondozom, plusz időnként kimegyek fát vágni hogy ne télen kelljen. Ilyen kis apróságokkal ütöm el az időmet.
2012. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%
en ugyan nem munkanelkuli voltam, hanem gyeden, de 2 nyelvvizsgat tettem le utana. nem kell ahhoz tanfolyam, hogy nyelvet tanulj, konyv, filmek, mindent megtalalsz a neten. nekem csak napi 1-2 ora idom volt tanulni, de 3 ev alatt megvoltak a kozepfoku vizsgak.
2012. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
90%
Én is GYED-en vagyok itthon. Újra beiratkoztam könyvtárba, sokat olvasok. Ha jó idő van sétálunk. Főzök új dolgokat.
2012. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
5%

Most mégis mit vártál? Nincs meló nincs pénz és azt javasoljuk hogy plázázz egész nap?

Ha nincs meló akkor keressél. Aki akar az talál. Mint már írták fentebb a mai világban ki sem kell otthonról mozdulni ahhoz hogy pénzt keress.

2012. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%

Te utolsó te vagy nagyon tájékozatlan ember vagy aki még sosem dolgozott vagy egy iskolás hogy ilyen butaságokat írsz.A munkanélküliek között vannak olyanok,akik igenis dolgozi szeretnének,de nem találnak az elképzeléseiknek vagy a végzettségüknek megfelelő munkát.Tehát ha valaki szellemi munkát végzett az nyilván nem fog elmenni árúfeltöltőnek.

Amúgy meg ez a "keress munkát" nem olyan egyzserű mint amilyennek az kívülről látszik,a munka nem olyan hogy csak "ott van" valahol és te nekiállsz.

Az internetes meg otthonról végezhető munkát mind átverések,ha tudnád mikről van szó,akkor nem írtad volna amit.

2012. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!