Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment az emelt szintű...

Hogy ment az emelt szintű töri szóbeli? Mit húztatok?

Figyelt kérdés
Én a gazdasági rendszerváltást, szerintem jól ment. tőlletek mennyit kérdeztek?

2012. jún. 8. 13:17
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
38%
Èn holnap reggel-délelőtt leszek emeltezni de nem töriből hanem matekbòl.. :) szurkolj.. Nagyonfélek :/
2012. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
Szia! Én hétfőn megyek majd délre,szerintem jó témát húztál. :) Én a holocaustot szeretném nagyon,vagy USA gazdasági vagy a Kádár-kori életmód. Ezeket nagyon szeretem. Szurkoljatok! Aztán ha végeztem írok hogy mi is történt. :P
2012. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó tétel, 2 oldalt jegyzetet adtam be. Csak az zavar, hogy a többihez pl Szolón alkotmányából ógörögül idéztem volna, sokkal több felesleges, de plussz dolgot tudtam volna mondani.....
2012. jún. 8. 15:58
 4/55 anonim ***** válasza:

13. kisebbségek és helyzetük a Kárpát-medencében.

Úgy képzeld el, h én nem a felelő voltam, hanem 1 magister, és a vizsgáztatók mint a tanulók úgy figyeltek. Pedig az elején nem volt felém különösebb érdeklődés.

A végén am azt kérdezték mit csinálok, hova szeretnék menni stb. Végén jó nehéz kérdéseket kaptam 1 kivétellel mindre válaszoltam. 80% lett az írásbelim, bízom benne h nem 80% alá nem megyek.

2012. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
A XX. századi tételek a legnehezebbek. Athént kellett volna húznom XD
2012. jún. 8. 17:41
 6/55 A kérdező kommentje:

Most tudtam meg, hogy az egyik tanár közgazdász is egyben. Már értem mért szinte csak vele beszélgettem. Érdekes, hogy az ő kérdéseire tudtam válaszolni, a sima tanáréra nem......

Tőlletek a tételell kapcsolatos új infókat, vagy a forráshoz tartozó magyarázatokat kértek?

2012. jún. 8. 20:09
 7/55 anonim ***** válasza:
nekem rákéredztek egy forrásra, az kimaradt nálam, nem tudtam elhelyezni Illyés Gyulát, magyarból nem vagyok jó. Nekem elég nehéz kérdéseket tettek fela végén, küzödttem velük, itthon a tételem szerint semmit sem hagytam ki. Meglátuk, rem feljebb megy a százalékom még.
2012. jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
a gazdasági rendszerváltás az nagyon jó...Amúgy előttem 2 szerencsétlen volt, egyik lány kettőt kihúzott de a másodikat is már könyörgve kérték h húzzon azt az se ment neki és lelépett...szánalmas, mit gondolt nem nézi át a tételeket és majd lesz valami vagy mi?:D egyserűen nem értem h lehet emelt szintre készületlenül menni..másik lány meg minden 2. szava őőőő már hátranéztem és mosolygtunk a mögöttem ülő diákkal....
2012. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

Szerintetek a tanárok nézik, hogy melyik tétel milyen nehézségű? Pl Athén azért nem összehasonlítható az EU-s, vagy a Rákosi-s tétellel..

Az enyém azt mondta, mikor ő volt vizsgelnök a XX. századi tételeket mindig "felülpontozták".

2012. jún. 9. 09:43
 10/55 anonim válasza:
melyik suliban voltatok? én ma megyek fél4re, és nagyon félek..én is azok közé tartozok, aki egy szót nem tanult szóbelire(ugyanis pocsék lett az írásbelim, és nem fog beszámítani a törim)..és azért, mert úgy voltam/vagyok vele, hogy 6 pontot összeszedek valahogy..de félek..én thanba megyek..
2012. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!