Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment az emelt szintű...

Hogy ment az emelt szintű töri szóbeli? Mit húztatok?

Figyelt kérdés
Én a gazdasági rendszerváltást, szerintem jól ment. tőlletek mennyit kérdeztek?

2012. jún. 8. 13:17
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Összekevertek engem azzal aki azt írta 82%-os lett neki az emeltje 0 készüléssel :D Olvassátok már el inkább mit írtam ott hosszasan. Nem azt, hogy ezt józan paraszti ésszel meg lehetett csinálni. Hanem hogy egyes kérdésekre józan paraszti ésszel is lehetett válaszolni (New Deal-es kép -> pénzszórás -> pénzügyi kimerülés). A másik amit mondtam, az a vérszerződés, amit már általánosban is vettünk! Nem mondtam hogy mindenhez józan paraszti ész kell, és azt is mondtam hogy nagyon nehéz volt!! Olyan buták vagytok hogy nem olvassátok el mit írtam pontosan.... én nagyon sokat készültem rá, és nem is lett olyan fényes
2012. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim válasza:
Sziasztok! Én nagyon sokat tanultam rá ( írásbeli+szóbeli egyaránt), nem az utolsó héten álltam neki mint sokan... írásbelimmel utólag elégedett voltam mert sokkal rosszabbra számítottam de igen..mindig ott van, hogy a tavalyi években ténylegesen könnyebb volt. szóbelin kihúztam a Augustus uralmát, ami oké lett volna hiszen a principátus nem olyan vészes azért:D de én inkább húztam volna vagy 25 másik tételt, mert a nagy részét szerettem, ezt speciel utáltam... és nem is az a téma amivel nagyon meg lehet csillogtatni a tudást.a vizsgáztatók amúgy jófejek volt általánosságban ( 3 bizottság volt a sulinkban) de szinte mindegyikbe jutott egy kekeckedő. majd meglátjuk. :)
2012. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Én ma voltam. (akinek kevés tanulással 80%-os lett).

Kihúztam a 3. tételt. Az USA és Németország gazdasági,társadalmi,politikai összehasonlítása volt a világháború időszakában. Jól ment. 100%-os szóbelire számítok :D

2012. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

*bocsi...világválságot akartam írni...:D


Sok sikert a holnap szóbelizőknek! :)

2012. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 Timeee31 válasza:
Én 8-án voltam emelten Cegléden és érzéseim szerint jól sikerült, a vizsgáztatók is rendesek voltak. Én a hidegháborút húztam, úgyhogy nagyon örültem. Igazából jó volt, mert aznap 9-en voltunk ugyanabból az iskolából emelt töriből, szóval elég jól elvoltunk előtte, csak a tételhúzástól féltem, hogy ne olyat húzzak, amiről keveset tudok beszélni. Nálunk volt egy srác, aki kihúzott egy EU-s tételt, aminél csak az Európa Tanácsról kellett beszélni húsz percet, ez számomra elképzelhetetlen.
2012. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 11-én voltam szóbelizni. A felvilágosult abszolutizmus magyarországi képviselőit húztam. Főleg II.Józsefre volt kihegyezve a dolog de mondtam pár szót Mária Teréziáról is. Úgy érzem hogy jól sikerült. Mindent elmondtam amit én valaha tanultam Józsefről. Nagyon új dolgot nem tudtak kérdezni,úgy értem hogy inkább mélyebben belekérdeztek dolgokba. Nálam a nyelvrendeletre. Volt 1-2 érdekes kérdésük amit nem nagyon értettem,meg olyan kérdést is feltettek amit már elmondtam a felelet elején de legalább tudtam rá válaszolni. Remélem jól sikerült! :)
2012. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Bocsi,OFF: ti milyen tankönyvekből, könyvekből készültetek?
2012. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
Új Száray (zöld) 4.-es tk, ezen kívül a Pázmány jogi karára jártam emelt töri tanfolyamra, és tőlük megkaptuk kidolgozva az összes tételt, szóval azt tanultam meg, amit a hallgatók kidolgoztak. :)
2012. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
A Száray töri könyvekből és a kidolgozott emelt történelem tételes,zöld könyvből. Plusz adattár.
2012. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Én a 3.tételt húzó válaszoló vagyok.


A Herber-féle 6 osztályos könyvekből, Dupcsik-Repárszky IV. osztályos könyve + Salamon Konrád IV. osztályos könyveiből + Závodszky III. , Száray II. (de nem az új, béna forrásalapúból,hanem a régebbi még normális könyvből) + Száray I. (de ez is a régebbi típusú.)

Az eredeti tankönyveimből (forrásalaú) ki sem nyitottam.

2012. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!