Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek hányadikra sikerült a...

Kinek hányadikra sikerült a pannon felsőfokú írásbeli ill. szóbeli nyelvvizsgája? Sóbelin milyen témát húztatok? Hány évesek voltatok amikor elmentetek vizsgázni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem elsore sikerult a komplex. szobelin eloszor beszelgetes volt, utana szomagyarazat, nekem a discrimination jutott, ki kellett fejteni a velemenyem is a temarol, aztan szituacios gyakorlat (dugoba kerultel a vizsgaztatoval, mik a problemak a magyar kozlekedessel, hogyan lehetne ezen javitani, kulfoldi peldak stb), es vegul 1 oldal szoveget kellett leforditani magyarra, nekem az etkezesi zavarok jutottak.

Egyebkent 18 vagyok.

2010. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is elsőre sikerült, akkor 16 éves voltam, a feladat típusai hasonlók voltak,mint amiket az első leírt,de a helyedben utánanéznék, mert azóta megváltoztatták őket. Más jellegű lett az egész nyelvvizsga.
2010. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A felsőfokú ?
2018. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A középfokú könnyebb ?
2018. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!