Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ötletek, hogy készülhetek...

Ötletek, hogy készülhetek egyedül a nagyon sikeres közép matek érettségire?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 23:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj oda órán és gyakorold az előző évek érettségijeit. Meg szerezz be többféle függvénytáblát.
2012. jún. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Attól, hogy begyakorlom az előző évi feladatsorokat, még nem leszek előrébb a Matektudással..
2012. jún. 22. 23:44
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorláson kívül mást nem nagyon tudsz tenni. Ez nem biosz hogy meg kell tanulni a sejtműködést. Vannak geometriai, statisztikai, algebrafeladatok amit bárhogy lehet variálni, így sosem lehet tudni mi lesz a következő érettségiben, de gyakorlással legalább a típusfeladatokat tudni fogod.
2012. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
62%

matekmindenkinek.hu


Igaz fizetni kell érte, de én egy fél év alatt csináltam 2ből 5öst. Szóval hajrá!

2012. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
de ha a sémát tudom, akkor meg fogom tudni oldani..
2012. jún. 22. 23:55
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a probléma? Ha tudod, akkor már csak rá kell készülni sok gyakorlással. Ha megcsinálod pl. az idei érettségit, kb tudni fogod mennyit tudsz és melyik részek nem mentek. Ha a többit is megcsinálod, jobban kitisztul a kép.
2012. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

félreértettél.


a matekos gondolkodásom nincs meg, viszont középszinten szerintem nem lehetetlen akár 90%-ot is elérni egy nem matek orientált embernek is úgy, hogy az összes témakör sémáját tudja. közepen nem hiszem, hogy akkorát alakítanának, az egész ország elvérezne.


így nem az lenne a legjobb, ha átismételném 9-12 anyagrészeket ?

2012. jún. 22. 23:59
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

szia!


ajánlom ezt a csatornát, nekem ő mentette meg az életemet :D

http://www.youtube.com/user/HunDigitalSquirrel

2012. jún. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszi!


itt 9-12es összes anyag fenn van ?oO

2012. jún. 23. 00:13
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
figyi, matek érettségin típus feladatok vannak, tehát gyakorlás nélkül hiába vagy matek zseni, nem tudod megoldani, muszáj az előző évi példákat megoldani, most érettségiztem, szóval tudom, miről beszélek...
2012. jún. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!