Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetem mellett havi...

Orvosi egyetem mellett havi pár nap munka kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Még nem tudom milyen lehetőségek vannak, de árupakolás biztosan. Szóval hétvégenként elmennék árufeltöltőként éjszakára, ez beleférne? Nem vagyok az a "szivacsagy" típus, ezért tartok, hogy rosszul sülne ki. De muszáj lesz, adnátok tanácsot? Köszönöm.

2012. jún. 30. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet, ha el akarod végezni időben!
2012. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyban attól függ milyen órarendet tudsz csinálni. Abban az esetben, ha mondjuk a péntekenként nem lenne órád akkor talán azon az egy napon.
2012. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos...ismerek 1-2 embert,de azok el is csúsztak.
2012. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szivacsagya vagyok, de amint elkezdtem dolgozni suli mellett xar lett az átlagom és végül meg is buktam 1 tárgyból.

Most passzívon vagyok...


De ha vízen és kenyéren kell élnem akkor se csinálom többet ezt, mert ok, a félévben megvan az aláírásom, de ha pl. egy tárgyból nem tanulok eleget akkor azt vizsgaidőszakban kell behozni, ami totál szívás...


Munka után az embernek már élnie nincs kedve nemhogy tanulni és ide azért kell hogy friss legyen az ember, mert nem kevés dolgot kell megjegyezni, logikusan átlátni...

2012. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is beszélve arról hogy gyakorlatilag nem is te állítod össze az órarendedet. Mindent oda kell felvenned ahova mondják. És az első 3 évben alig van egy szabad délutánod, tele vagy előadásokkal szemináriumokkal és gyakorlatokkal amiken kötelező a részvétel.
2012. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

pénteket meg lehet csinálni szabadnak - mármint úgy szabadnak hogy nincs órád - egyébként meg tanulnod kéne.


én délutánonként dolgoztam, ez elvette ugyebár az órák utáni ismétlés lehetőségét és a hétvégére olyan mennyiség gyűlt össze hogy ihaj...


de még ezt is meg lehet tanulni csak a pihenésre nem jut időd és ha nem a szorgalmi- de a vizsgaidőszakban be fogsz golyózni...

2012. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most nezem hogy havi par napot irsz- azzal csak annyi a baj hogy havi par napra senki nem fog felvenni, max ha egynapos arufeltoltest vallalsz de az meg csak ugy a semmibol jon es nem biztos hogy jo idopontban lesz.


Heti 20 orat altalabn kernek hogy dolgozz, kulonben miert is erne meg nekik hogy alkalmazzanak...

2012. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat.

Akkor remélem sikerül ebben a 2 hónapban valamit találnom.

2012. júl. 1. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!