Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a telefonos...

Mi a véleményetek a telefonos értékesítői munkáról? Vállalnátok ilyet? Vagy vállaltatok már? Ha igen milyen volt? Hosszú távon végezhető?

Figyelt kérdés

#telefonosértékesítő
2012. júl. 2. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Vállaltam már - ha pénz kell, akkor eléggé sok mindent elvállal az ember :)


Nekem hosszútávon lehetetlen lett volna csinálni, ugyanis én nem vagyok jó eladó alkat. Nem tudom rábeszélni az embereket olyan dologra, ami tudom, hogy rablás, így aztán három hét után ki is raktak, mivel csak olyan vett tőlem, akire jóformán rábeszélni se kellett... De akkor se tudtam meggyőzni a kisnyugdíjas nénikét, hogy az utolsó fillérjeit költse el egy számára használhatatlan parfüm-csomagra...


De, ha valakinek ez megy, akkor szép pénzeket lehet leakasztani erről a témáról. Csak a legtöbb helyen teljesítmény-bér van, és ha nem adsz el, akkor egy fillért se kapsz...

2012. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nagyban függ attól, hogy mit kell értékesíteni, mennyire érzed magadénak a terméket, illetve, hogy milyen feltételekkel-elvárásokkal kell dolgozni. Én is csináltam részmunkaidőben suli mellett kb 2 évig, de annyi pont elég is volt belőle, valahogy megcsömörlöttem, és tovább akartam lépni.
2012. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Milyen hosszútávon? Ha jó a beszélőkéd és értesz ahhoz, amit csinálni szeretnél, nyert ügyed van.
2012. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!