Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 32 évesen fejleszt...

Szerintetek 32 évesen fejleszthető még a kommunikáció? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Nem vagyok alul iskolázott és olvasok rendszeresen mégis nehezen fejezem ki magam.Évekig nem tudtam rájönni miért kerülök gyakran konfliktusba emberekkel.Mostanában jöttem rá,hogy kommunikációs okok miatt amit a pszihológus is megerősített.A kommunikációban vannak nálam elcsúszások.Mások mondanivalóját gyakran félreértem, másképp értem és fordítva amit utólag nem tudok kimagyarázni.Másképp gondolom mint amilyen hangsúllyal mondom és amit mondok az sincs mindig összhangba amit mondok.Könnyen kiforgatják a szavaim vagy félreértik.Mit lehet ezzel tenni?Milyen munka előnyös nekem (minél kisebb legyen a konfliktusra az esély)? Régóta gyesen vagyok.Előtte szalagon doliztam.
2012. júl. 4. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia :) én is járok néha hasonló cipõben,azt hiszem csak az válik be ha figyelsz,koncentrálsz arra,h ne legyen félreérthetõ,amit mondasz..
2012. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!