Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem - TB fizetés passzív...

Egyetem - TB fizetés passzív félévben? Hogy van?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha elvégeztem ebben a félévben az alapképzést az egyetemen, majd szeptembertől felvesznek mesterre, és passzív félévvel indítom a mesterképzést, akkor ezalatt a félév alatt fizeti utánam az egyetem a TB-t? Mert azt olvastam valahol, hogy akkor fizetik passzív félévben, ha előtte volt aktív félévem. Ami ez esetben igaz lenne, de ugye ha kezdem az mestert az akkor azt is jelentheti, hogy "nulláról" kezdem az egészet, tehát nem számítanak a bacheloros aktív féléveim. Valaki tudja erre a választ esetleg? (BMEről van szó egyébként)

2012. júl. 16. 21:14
 1/1 A kérdező kommentje:
Valaki nem tudja...?
2012. júl. 26. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!