Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem adtam le időben akkor...

Nem adtam le időben akkor most mi legyen?

Figyelt kérdés
az efelvin 10-ig lehetett elektronikusan feltölteni az érettségi eredményeket. na már most én ezt elfelejtettem h meddig van a határidő. 13-án feladtam egy levelet az oktatási hivatalhoz, benne az érettségi bizonyítványom másolatával. így is figyelembe veszik vagy mi lenne a teendőm? előre is köszönöm a segítséget!

2012. júl. 24. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
maradt a pótfelvételi...
2012. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de mások olyat is írtak hogy 15-én zárnak..
2012. júl. 24. 16:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. ott volt a határidő, ami millió helyen le van írva és milliószor elmondták.

2. esetleg ha beléptél volna e-felvire, amíg lehetett tudnád mi a helyzet.

3. nézd meg felvin az Én felvimben a pontjaidat, ott még talán meg tudod nézni most.


amúgy meg 99,9%, hogy nem fogadták el.

2012. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
megnéztem a pontjaimat, ahova jelentkeztem és ott kiadja az érettségi eredményeimet!! akkor oké minden?? és köszi a választ
2012. júl. 24. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
oda van írva egy pontszám a jelentkezési helyeid mellé? akkor ok minden.
2012. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Középiskolai eredményeinek hiánya miatt a tanulmányi pont nem számolható ezt irja, de ettől függetlenül be vannak írva az érettségi jegyek
2012. júl. 24. 16:30
 7/10 A kérdező kommentje:
igen ott van a 3 hely. az elsőnél nincs pontszám, de a másik kettőnél van. és ha lenyitom akkor ezt írja ki amit az előbb bemásoltam.
2012. júl. 24. 16:31
 8/10 reptoid ***** válasza:

Látod, milyen jó arc emberek is léteznek a világon.


Majd azért holnap írj nekik egy köszönő levelet, ha meglesznek a pontok, hogy voltak kedvesek elfogadni a dokumentumaid.

2012. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor iszonyatosan nagy szerencséd volt és verheted a segged a földhöz, hogy elfogadták! legközelebb remélem jobban oda fogsz figyelni a határidőkre!
2012. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a sgeítséget:) most először fordult velem elő ilyen hogy nincs időben kész valami.
2012. júl. 24. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!