Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen beállítottságú vagyok?

Milyen beállítottságú vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a bioszt, irodalmat, kémiát.

A matek meg a fizika nem érdekel, de jól tudom, minimális tanulással.

Nagyon nehezen tanulom, és ezért nem is szeretem a törit(pedig emelt szinten tanulom:S), földrajzot.

Kifejezetten utálom az informatikát.:)

Nyelveket (angol, francia) nem szívesen tanulok, viszont itthon saját kedvemre megtanultam spanyolul.

16/L


2009. júl. 16. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

nagyon ügyi vagy, hogy egyedül képes voltál megtanulni egy nyelvet!

szerintem inkább reál beállítottságú vagy, ezt az is bizonyítja, hogy könnyen megy a matek, fizika is, pedig nem is szereted. az, hogy nem szereted az informatikát, nem sokat jelent, a lányok általában nem csípik.

2009. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

vegyes beállítottságú vagy:D

érdekes, mert a bioszt és irodalmat együtt nem nagyon szokták szeretni

2009. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
igaz is, mert én nem szeretem az irodalmat de a bioszt imádom (pedig én mindent nehezen tanulok). Az infot szeretem és tudom is. a nyelvet nem szeretem (mármint szeretem, meg tetszik, csak nagyon rosszul tanítják és ez miatt elment minden kedvem tőle)
2009. júl. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Témától elvág, de nagyon meglepett ez a spanyolos dolog, mert én is próbálkozok itthon, nem sok sikerrel.:)

Csak azt szeretném kérdezni, hogy milyen könyvből vagy honnan tanultál? bocsi az offért és köszi☺

2009. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Utolsónak: Igazából neten kerestem ilyen oldalakat, inkább angol nyelvűeket találtam, de azok is sokat segítettek. A kiejtést, nyelvtant ilyeneket onnan, szókincset inkább szótárból fejlesztettem. Nem azt mondom hogy tökéletesen beszélem a nyelvet, de azért tudom:)

2009. júl. 17. 00:46
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
olyan jó lehet neked, hogy így tudsz tanulni:) én szorgalmas vagyok, de egyszerűen nem tudok tanulni. Nem marad meg semmi a fejemben.
2009. júl. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én imádom az irodalmat és a bioszt is:)
2009. júl. 17. 00:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Oszd meg légyszi velem is ezeket az oldalakat. Én nem találtam normálisat, amiből valóban lehet is tanulni.
2009. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem reál,bár valaki a nyelveket is oda veszi,mert oda is kell a logikus gondolkodás.Bár az,hogy valami nehezen megy,vagy könnyen az tanárfüggő is,én inkább humános beállítottságú vagyok,bár a törivel megszenvedek,mert szigorú a tanár,ami az osztályzást illeti,matekot,meg a fizikát meg olyan sz*rul tanítják manapság,hogy arról nem is nyilatkozom...Viszont magamon is tapasztaltam azt,hogy elég borzalmas,hogy az ember magabiztosságát már kisiskoláskorban is képesek elvenni a "kedves" tanítók,mivel humános beállítottságom ellenére elég jól tudok számolni fejben,már 4 éves koromban is jól tudtam,s mindig szemetek voltak,hármasokat adtak,pedig nem voltam/vagyok egy szemtelen,visszapofázós,sajnos...Ez kissé kitért a kérdéstől,de azért fontos.
2015. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!