Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Néhány helyesírási hiba lesz....

Néhány helyesírási hiba lesz. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
melyik a legnagyobb iskolai végzettség amit érdemes elvégezni ? és hány éves koromig tartana ? csak normális válaszoló kell köszi előre is :D

2012. aug. 1. 07:26
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:

Erre szerinted ki tud válaszolni? Ahhoz minimum azt kellene tudni, hogy milyen elképzeléseid vannak a jövőre. A "legnagyobb iskolai végzettség" tudomásom szerint a doktori iskola. De pl. ha cukrász szeretnél lenni, akkor a szakiskola a legnagyobb, amire neked szükséged van.

Hogy hány éves korodig tartana, az attól függ, hány évesen érettségizel (hány évesen kezdtél iskolába járni, hány évfolyamos középiskolába jársz), milyen szakot választasz az egyetemen (lehet 5, öt és fél és 6 év is), mennyi idő alatt végzed el az egyetemet és utána a doktori iskolát.

2012. aug. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi azért amúgy úgy értettem hogy minnél hamarabb be szeretném fejezni a sulit de azért nem 8 általánosal
2012. aug. 1. 08:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt nem egészen értem, hogy hogyan kapcsolódnak ehhez a helyesírási hibák... Szégyenletesen béna helyesírással is el lehet végezni az egyetemet, ha nem magyarszakra mész.


Amúgy ha nem a 8 osztály kell, és minél rövidebb idő alatt, akkor tanulj tovább érettségiig, ami az emberek többségének 18-19 éves koráig tart.


De nem tudom, hogy ez-e a "legnagyobb", amit érdemes elvégezned.

2012. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:

Szerintem, ha minél előbb akarsz végezni, akkor szakmunkásképzőbe menjél. Érdeklődjél előtte, hogy ott, ahol laksz, milyen szakmára van szükség.

A helyesírásod miatt meg ne előre mentegetőzz, hanem használd a helyesírás ellenőrzőt, amit pirossal aláhúz, azt addig javítgasd, amíg el nem fogadja. Így úgy tűnik, mintha helyesírással kapcsolatos kérdésed lenne.

2012. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de ebbe nem volt annyira hibám amit ki írtam
2012. aug. 2. 07:23
 6/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem, tényleg nem. Viszont a kérdések között ennyit látni: "Néhány helyesírási hiba lesz. Tudnátok segíteni?" - a többit csak akkor, ha megnyitja valaki a kérdést. Tehát aki nem akar helyesírási tanácsot adni, meg sem nézi, mi a kérdésed valójában.
2012. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!