Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Biológia-kémia!

Figyelt kérdés
Idén fogom elkezdeni az utolsó évemet a gimnáziumban. Elég gyorsan megy ez a nyár,így elkezdtem gondolkodni,hogyan is tovább. Tavaly nagyon szerettem volna fogorvosi pályán továbbmenni,de annyira ellustultam,hogy nem vettem fel faktnak a biológiát és a kémiát. Nagyon megbántam. Most azon gondolkozok,hogy vajon sikerülne-e májusig felhozni magam és felkészülni két emelt szintű érettségire? Biológiával nem lenne baj,érzem,hogy menne. Itthon pótolnám a tavalyi anyagot,közben fakton pedig az ideit. De ott a kémia... Sajnos eléggé hiányos belőle a tudásom,egy évig tanultuk,tehát lenne mit pótolni. Viszont ha azt is felvenném faktnak,akkor ott 'bele a lecsóba' lenne,vagyis már úgy viszonyulnának hozzám,hogy nem hiányos az eddigi tudásom,stabil alappal rendelkezem. Arra gondoltam,hogy elmennék kémia magántanárhoz,és ott együtt felkészülnénk kémia emelt érettségire,az én tempómban. Szerintetek lehetséges ez,fakt nélkül? Vagy hagyjam inkább? Szeretném,viszont nem tudom,hogy sikerülhetne e. Köszönöm előre is a válaszokat,kérem a bántó véleményeket mellőzni,mert teljesen tanácstalan vagyok :S
2012. aug. 8. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Sosem értettem minek ilyen dolgokon ennyit vergődni:D Ha az érdekel, hát próbáld meg és kész. Úgy is csak akkor derül ki, hogyha megpróbálod....
2012. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az anyagi helyzeted megengedi és ez a vágyad valamint úgy gondolod hogy megvan hozzá a képességed hogy mindkettôt kb 80% felett teljesíted akkor hajrá és sok sikert.

A mitt tennétek a helyemben kérdésre a válaszom h én hagynám a fenébe mert lusta vagyok és ugyse tudnám megtanulni emelt szinten egyiket se. De ez én vagyok. Te dönts úgy ahogy érzed.

2012. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha anyagi helyzeted engedi , és el tudsz járni magántanárhoz , és ha 150% energiát fektetsz bele , akkor igen sikerülhet. De ha ezt választod , akkor készülj fel arra, hogy gyilkos év lesz , éjjel nappal tanulnod kell, mit mondtam nem 100%-osan kell teljesítened , hanem annál sokkal több kell.
2012. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!