Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon félek a gimitől. Mi...

Nagyon félek a gimitől. Mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos, jövőre gimibe megyek (itt helybe, az osztályból többen is velem jönnek mégis nagyon félek...) félek, hogy mien osztályom lesz,félek, jóba leszek-e mindenkivel...félek, hogy a barátaim találnak egy "jobb, aranyosabb" barátot és magamra maradok. elég nehezen oldódom fel,igy mivan ha mig a barátaim könnyen összeismerkednek az ujakkal nekem nem fog menni, és elkönyvelnek valami kis kivülállónak...?! félek, mert mi leszünk a legkisebbek, és mivan ha cikizni fognak a nagyok?! sosem voltam hires a srácok körében mig a barátnőim annál inkább...ők most általánosba is tök közvetlenek a fiukkal, mig én nem tudok. Hogy próbáljak meg közvetlenebb lenni? hogyan oldódjak fell könnyen? bármilyen segitségnek ,nyugtatásnak nagyon örülök!
2008. máj. 9. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Őrülten jó lesz!
2008. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! utolsó válaszadó: reméljük :D
2008. máj. 17. 16:13
 13/13 anonim válasza:
85%
Szia. Én egy pár tanácsot tudnék adni ami nekem bejött, illetve ahogy én láttam a mi osztályunk közösségét: próbálj meg ne itélni elsőre az osztálytársakat illetően, nem lehet tudni ki milyen ember, ezért ne is adj ki magadról túl sokat az elején, ki tudja ki az, akinek elmondod, ez támadási felület lehet és visszaélhetnek vele ha rossz ajtón kopogtatsz. Valószínűleg kialakulnak majd csoportok, amelyben az osztálytársak jobban tartják a kapcsolatot. Próbálj meg valamelyikbe tartozni, de legyél mindenkivel kedves és nyitott, és tiszteld őket (ki tudja merre fordul a kocka). Bizonyos esetekben érdemes semlegesnek maradni, és diplomatikusan elintézni a nézeteltéréseket, nem hiányzik az ellenségek gyűjtése. Végül egy fontos dolog, vigyázz miket mondasz, mert az osztályban nagyon gyorsan terjed a hír :) Sok sikert, és sok barátot kívánok!
2008. jún. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!