Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez mennyire jó ötlet? Csináltá...

Ez mennyire jó ötlet? Csináltátok már így?

Figyelt kérdés

azon gondolkodom, hogy érettségi után elkezdek vmi tanári szakot vagy óvodapedagógiát az egyetemen

és ha elvégeztem akkorra már több tapasztalatom lesz és remélhetőleg több nyelvizsga is és elkezdem az orvosit pénzesbe de közbe dolgozok suliba

gyerekorvos szeretnék lenni

vagy hülye ötlet?


2012. aug. 24. 13:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Orvosit levelezőn nem lehet tanulni, mertrengeteg gyakorlati tárgy lesz és teljes állás mellett szinte lehetetlen, teljes embert kíván. Ha gyerekekkel akarsz foglalkozni, akkor tanár helyett inkább csecsemő és gyermek ápoló okj-t ajánlom, mert: 1, eü szakma, ami az orvosira való felvételn plusz pont, 2. tanulsz anatómiát stb, tehát kis alapod lesz, könnyebb a többit megtanulnod kb minden tárgyból, 3. orvosok közt dolgozhatnál, akik segíthetnek, ha valamit nem értesz, 4. nagy eséllyel vennének fel rezidensnek olyan helyen, ahol már ismernek téged és a munkád.
2012. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

utolsó köszi az ötletet :)

csak nem akarok okj-t

a diploma csak többet ad mint egy okj-s oklevél nem?

2012. aug. 24. 14:13
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyrészről Te kevered a tanár és tanító fogalmakat, tanár az vmilyen szakos tanárt jelent, tanító foglalkozik 1-4 osztályig kisgyerekekkel.

Márészről a legtöbb magyar még kb. 20 év munkával se tud összekaparni 12 milliót, mert ennyibe kerül, de neked majd 2-3 év alatt menni fog? Kb. havonta 200 ezer forint, honnan lesz neked ennyi pénzed csak tandíjra, úgy hogy még ebbe semmi megélhetés nincs???

2012. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sok szempontból más szakma és a felvételidbe nem számít, amúgy ápolás szakirányon van ilyen egyetemen is, nem csak okj!
2012. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

kedves vagy utsó előtti

azt se tudod ki vagyok, vagy hogy elég gazdag vagyok-e

nem is értelek

mintha én lennék az a koldus szomszédod, akinek nincs pénze

nem származom szegény családból különben el se gondolkoznék rajta

2012. aug. 24. 14:18
 16/17 anonim ***** válasza:
Az előző oldalon írtad, hogy két évet akarsz előtte dolgozni, és abból fizetnéd.
2012. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

azért írtam, mert mivel én is tudom, hogy rengeteg pénz, soha nem engedném, hogy a családom kaparja nekem össze az összeset

persze, hogy felnőttként gondolkozom és amennyit tudok annyit összekaparok

de hát nem is értem, hogy mi a probléma ezzel

bocsánat, hogy mindenbe nem avattalak bele

de nem is az volt a kérdésem, hogy szerintetek tudom-e fizetni ...

2012. aug. 25. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!