Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit mondjak majd anyáméknak...

Mit mondjak majd anyáméknak miért nem voltam iskolában?

Figyelt kérdés
na szóval holnap nem akarok iskolába menni és ugye mivel mindenki előbb megy el itthonról mint én senki nem tud ráparancsolni hogy menjek el.és nem is fogok elmenni csak valami jó indok kéne mert délután tuti megkérdi h mi volt a suliban.vagy mondjam majd azt hogy voltam?:D
2012. szept. 12. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, erről azért joguk van tudni, mert ha ezt gyakran megteszed, akkor először is megvonják a családi pótlékot, aztán a gyámhatóság elé citálják őket, és hasonló nyalánkságokra lehet számítani...
2012. szept. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Hirtelen rád jött a szapora, és a wc-t sem tudtad elhagyni, nemhogy a lakást.
2012. szept. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Másfél hete kezdődött a suli és te már lógni akarsz? Hogy igazolod a suliban?
2012. szept. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Elmegy az orvoshoz, és azt mondja, hogy fáj a feje, fosik, erős menstruációs görcsei vannak (ha lány).
2012. szept. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Elsőnek van igaza! Embereld meg magad, kedves, és ballagj el a suliba! Nem fogsz belehalni. Én anno azért igazolatlant kaptam, mert az osztálytársaim kétnapos kirándulásra mentek, nekünk meg nem volt pénzünk rá, így nekem egyedüliként be kellett volna menni egy idegen osztályba két napra tanulni. Én meg nem szóltam senkinek, csak lógtam. Lett is botrány az igazolatlan napok miatt!
2012. szept. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Képzeld, a szüleidnek sincs kedvük bemenni dolgozni, ezért nem is teszik, ellógják valahol az egész napot. Így hó végén nem kapnak fizetést, a jövő hónapban már fogsz enni, meg bulizni sem, mert zsebpénzt sem fogsz kapni, és netezni sem fogsz, mert kikapcsoják az áramot, ....

Soroljam még?

2012. szept. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

menj el szépen suliba,nem fog megártani,vissza fogod még sírni évek múlva a sulit,ne akarj igazolatlant kapni év elején

én akkor kaptam igazolatlant,és úgy,mint az előző:3 napra ment az osztály Egerbe,nekem se pénzem,se kedvem nem volt rá,negyedikesek közt meg nem akartam ücsörögni,ezért inkább maradtam otthon

2012. szept. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Maradj otthon nyugodtan!


Majd leverik rajtad a szüleid a lógásod miatt megvont családi pótlékot!

Bár ha van egy kis eszük, akkor max kevesebb és nem annyira tartalmas kaját kapsz! Pl. nem kapsz szalámit a zsömlébe, mert nem tellett rá a kiesett CSP miatt...

2012. szept. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Anyu. Apu. Hülye akarok maradni.
2012. szept. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ilyenről a legkönnyebb hazudni. De ha ezt sem tudod magadtól kitalálni akkor tényleg inkább menj el..

"szia szívem, mi volt ma a suliban? helló anyu...hát igazából semmi extra..milyen óráid voltak? matek töri magyar német tesi blablabla. kiosztották a múltkori matek dolgozatot? még nem.. a másik osztály is mostanában írt és még az övékét javítja..és amúgy volt valami érdekes? a béla meg a géza megint összevesztek, verekedtek az osztályban, de ezt már megszoktuk. szünetben fociztunk az udvaron, nem hallottuk a csengőt, majdnem elkéstünk óráról, a tanár le is szidott minket..na de fiam, mi az, hogy nem hallottátok a csengőt? legközelebb figyelj oda, mi lesz ha igazolatlant kapsz? jól van na anyu..csak egyszer fordult elő. de most inkább megyek tanulni, jólvan menjél"

Kész regényt lehetne erről írni. Az viszont gáz lesz ha mennek anyudék szülőire és ott kiderül, hogy az egész napod igazolatlan..

2012. szept. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!