Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek tanár mennyiért vallal...

Matek tanár mennyiért vallal korepetálást?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Otthoni korrepetálás általában 500-1500 forint között mozog, de nem kizárt hogy van ahol ez több, és csak 1 óra.
2012. szept. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Engem 2 óra hosszára vállalt mindig (mert egy óra kevés!) és ez volt 2500 ft. Tehát 1 óra (egy jó koreptanárról beszélek am) 1250 de 1 órával nem mész sokra (szerintem) (:
2012. szept. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy egy egyetemistát keresel, aki ugyan nem matektanár, de tud mindent, amit neked is kell tudnod, mert mondjuk ebből tanul tovább, vagy diplomás matektanárt keresel, aki már végzett, esetleg van mögötte 20 év tapasztalat is. Mindenkinek az árán látszik, mennyire értékeli a saját tudását. Szerintem másfél-két óra hossza, 2-3000.- körül mozog.
2012. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik tanár 600Ft-ért másfél órát korepetált Matekból és megértettem. Jó jegyeket írtam.
2012. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!