Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvos, építészmérnök vagy...

Orvos, építészmérnök vagy közgazdász?

Figyelt kérdés
Pénzkereseti és munkalehetőségek érdekelnének. A kérdés külföldre vonatkozik. (bármely jóléti államra)

2012. szept. 17. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

inkább azt csináld, amit szeretsz

fizika+matek+(rajz)=mérnök

matek+nyelvek=közgazdász

biológia+kémia+(fizika)=orvos


ezek nagyon nagyon nem hasonlóak :\

2012. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Külföldön 1értelműen orvosi, megbecsült és jól lehet keresni.

DE!

A hallgatói szerződés miatt a diploma megkapása után itthon kell melóznod a tandíj mértékéhez viszonyítva, különben fizethetsz. És ügye orvosin félévente 1 milla, ami (bukás nélkül) 12.000.000 Ft a diplomáig.

2012. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam ennyire különbözőket, mert elég tág az érdeklődési köröm. Annyi tanárváltásom volt az évek alatt, hogy kiderült: csak az órához való kedvemtől függ, hogy miben vagyok jó és mit kedvelek meg. (Sokáig én is a szeretem-nem szeretem alapján akartam dönteni, de annyira nem ment, hogy muszáj így.) Most szerencsére úgy esett, hogy bármelyik területnél fennáll a javítás esélye, viszont el kellene döntenem, hogy mibe húzok bele.
2012. szept. 18. 07:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem 18 millió a diplomáig? A röghözkötést már elfogadták?
2012. szept. 18. 07:25
 5/5 anonim ***** válasza:
A röghöz kötés hivatalosan hallgatói szerződés néven fut. A diplomáig meg 12 félév, félévente ~1 millió.
2012. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!