Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tovább tanulás lehet hogy már...

Tovább tanulás lehet hogy már nem is szabad annak menni?

Figyelt kérdés

Nos,az utóbbi 1 évben megerősítettem magamba hogy informatikus sulira szeretnék tovább tanulni általánosból.DE sokan mondják írják hogy olyan terített egy szakma hogy el se lehet helyezkedni benne.Persze senki sem jós senki sem tudja mi várható a jövőben de érdemes ezt a szakmát választani?

Szerintem ezt tudnám jól csinálni,van egyáltalán olyan iskola vagy tanfolyamok ahol ki lehet tanulni szinte minden részét? Hálozat,főként hardverek,szoftver,minden komplett hálozat kialakítás,stb..


Vagy még ami érdekel a traktorozás azaz mezőgazdasági gépkezelő vagy ami ehez közelei gépészmérnök,most ezt tulajdonkép nekem kéne eldönteni de már nem tudom hogy mit higgyek.Tényeg ennyire terített lenne a szakma mármint az informatika?



2012. szept. 21. 17:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tervezése az mondjuk úgy hogy oda hogy bekerüljek na szóval nem lenne nagy esélyem.

Üzemeltetése azt én úgy értelmeztem hogy össze rakása,tisztítása,cserélés ilyenek vagy tévedek?

2012. okt. 6. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!