Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak gyorsan és jól?...

Hogy tanuljak gyorsan és jól? 16/L

Figyelt kérdés
Egyre több a tanulni való és kezdek elveszni benne. Hazaérek és szinte lefekvésig tanulok. Péntek délután, szombaton is és persze vasárnap is. Szóval a hét minden egyes napján. próbálom beosztani, ezért is tanulok péntek-szombat. Külön angolra is járok, abból is elég sok tanulnivaló van. Előre hozott érettségit is teszek majd, arra is tanulnom kell. Hogy csináljam, hogy ne az összes időm menjen el tanulásra, de mégis eredményes legyen?

2012. szept. 24. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jóanyám ilyenkor azt mondja: Más dolgod nincs!

Pedig vaaaan :D

2012. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Figyelj nagyon oda órán! Ha ott odafigyelsz, akkor gyerekjáték.. tudom milyen érzés.. bár még csak 11 vagyok, de én is a tanulással szenvedek.. :$ Én is figyelek órán, itthon írásbeli, átolvasom és kész :))

Sok sikert :D

11/l

Ha figyelsz, akk nem tudom..

De biztos figyelsz.. :) Csak inkább koncentrálj arra amit a tanár mond, mint hogy arra, hogy most mi a napi téma a barátnőidnél.. ;D :D

Nekem bejön! Nincs sok barátom, de az ellenőrzőmbe sok az 5-ös!! :) :) :) :) :)

2013. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!