Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha családotok közel lakna az...

Ha családotok közel lakna az egyetemhez, de ti szeretnétek barátokkal együtt lakni, önállóvá válni, akkor ti dolgoznátok a suli mellett és elköltöznétek?

Figyelt kérdés
Vagy gyűjtenétek a pénzt és nyáron utazgatnátok plusz a hobbitokra költenétek?hmm?
2012. okt. 12. 20:20
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és ha elköltöznék nem szólnának bele a szüleim mindenfélébe..ez is érv.
2012. okt. 12. 20:21
 2/5 A kérdező kommentje:
meg az látom és hallom mindenhol, hogy mekkora élmény együtt élni a haverokkal.
2012. okt. 12. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudnék a szakom mellett dolgozni, nem lenne rá időm.

Ha lenne, akkor lehet elköltöznék, de nem költöznék össze nagyon közeli barátokkal, mert az együttlakás mindig szétcseszi az ilyen kapcsolatokat.

2012. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg. Akkor inkább tedd félre a pénz, buliba kollégium nélkül is el lehet menni.
2012. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én sem dolgoznék egyetem mellett. tanulást alig bírom, ha még dolgoznék is...akk szinte 100% h nem végeznék időben.

de am mehetsz koleszba is.

2012. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!