Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van néhány kérdésem főiskoláva...

Van néhány kérdésem főiskolával kapcsolatban. Tudnátok segíteni? (bővebben)

Figyelt kérdés

Ha egy tárgyból 3-nál több hiányzás miatt nem vizsgázhatok, az olyan mintha fel sem vettem volna a tárgyat?


Mi van ha nem megyek el vizsgára?

Mi van ha megbukok vizsgán?

Ha nincs meg a kellő kreditem?


Egyébként mihelyt lehet passzívra teszem magam, de ha most hagynám ott a fősulit akkor ki kellene fizetnem a félévi tandíj felét, arra viszont nincs pénzem.


2012. nov. 13. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ha egy tárgyból 3-nál több hiányzás miatt nem vizsgázhatok, az olyan mintha fel sem vettem volna a tárgyat?"


- Nem, rosszabb annál, mert lesz egy egyesed, és egy lehetőséggel kevesebb, hogy felvedd a tárgyat.


"Mi van ha nem megyek el vizsgára?"


- Evidens, hogy nem kapsz belőle jegyet. Jövőre fel kell venned, meg kell szerezned az aláírást.


"Mi van ha megbukok vizsgán?"


- Felveszel egy másik vizsgád, ha lehed. Esetleg később újra kell csinálnod a tárgyat.


"Ha nincs meg a kellő kreditem?"


- Egyetem válogatja; valahol fizetősre kerülsz, máshol kirúgnak.

2012. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindenképp ott akarom hagyni a fősulit, már megvan minden terv a továbbiakra :)

csak ezzel van gond, hogy most nem tudom befejezni mert akkor 2-3 héten belül fizetnem kellene, de ha passzívra teszem még van egy évem fizetni.

Egyébként külföldre megyek mihelyt passzívra tettem.


Akkor nekem megérné az, hogy már egyáltalán nem járok be és vizsgázni sem megyek?

Addig is tudnék dolgozni, hogy szedjek össze pénzt a külföldi úthoz.

2012. nov. 13. 20:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi :)
2012. nov. 13. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!