Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Odüsszeiával kapcsolatban...

Odüsszeiával kapcsolatban lenne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés
tudtok segíteni?
2009. nov. 8. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
na mond mi az?
2009. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
please siess a kérdéseiddel
2009. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

őőő a tanárnő feladott 20 oldalt amit el kell olvasni és bele olvastam 5 oldalt nem értettem:S... megint ötött kb megint nem értettem ez egyenlő egy holnapi egyessel:S!


(de csak részleteket kell olvasni szöveggyűjteményből...)

2009. nov. 8. 21:15
 4/10 A kérdező kommentje:

igazából elmondhatnátok miről szól a:


de úgy is eltudjátok tankönyv szerint?:S az már úgy nehezebb igaz?:S

2009. nov. 8. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:
és mire vagy kíváncsi?
2009. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát ha a szöveggyűjtemény szerinti választ megtudod adni hogy miről szól ami a szöveggyűjteményben van az a 20 oldal az Odüsszeiából (9.es könyv)
2009. nov. 8. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


pedig kénytelen leszel legalább ennyit elolvasni...

2009. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem értettél meg!

nekem nem ez kell hanem ami a szöveg gyűjteményben van meg mivel én el kartam olvasni de nem értettem szóval itt nem arról van szó hogy linkeskedem vagy valami csak nem értettem! ezért kértem segítséget!

2009. nov. 8. 21:24
 9/10 anonim ***** válasza:
de képtelenség leírni, töménytelen mennyiség és nincs késztetésem, hogy nekiessek, viszont kerestem neked egy olvasónaplót olvasd át, hátha érthetőbb....lövésem nincs mi van a 9.-es szöveggyűjteményben, mert 10 éve voltam elsős...
2009. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Melyik "ének"?

A mű énekekből áll

2013. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!