Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire jó a szabad bölcsész?

Mire jó a szabad bölcsész?

Figyelt kérdés
2 éve már szabad bölcsészképzésen veszek részt, de nem látom, hogy bármire is használható lennék a társadalom számára.Nem látom a lehetőségeimet.

2012. nov. 19. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy magyartanár, vagy sültkrumpli-adagoló.
2012. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A sülkrumpli-adagoló megfelelő lesz. Köszi.
2012. nov. 19. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyar tanár se valószínű h lehet belőle. Bár nem igazán vagyok jártas a bölcsész-vonalon. :)
2012. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából konkrét munkák nincsenek ehhez. Ez inkább műveltséget ad, viszont írás témában elhelyezkedhetsz vele szerintem. Viszont szerintem nézegesd meg, hogy ezzel milyen mesterképzésekre van lehetőséged. Önmagában egy diploma nem sokat ér, de a mesterképzés dobhat rajta.
2012. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Unokatesóm végzős szabad bölcsész, és magyartanári Msc-re fog menni, onnan tudom.
2012. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos hatalmas a túlképzés ezen a szakon. Kb. annyi elég lenne belőlük BA-n, mint ahányan PhD fokozatot szereznek belőle.
2013. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!