Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb tesis...

Mi volt a legcikibb tesis "élményetek"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon kíváncsi lennék, bárki írhat.... Írjátok le légyszi, hogy mi volt az a dolog, ami nagyon cikis/gázos (/humoros) volt tesi órán. (Bármi lehet, akár gyakorlattal kapcsolatban vagy akármivel, veletek történt vagy akár osztálytársatokkal, stb.)

2012. dec. 1. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
az egyik csávó mindig a farmerjára húzta a melegítőnadrágot valamiért, ezért szivattuk. nem tudom miért csinálta, ez neki volt ciki.
2012. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Még általánosban volt, hogy ugráltunk a szivacsokra. (mellette szorosan ott volt egy tornaszekrény) És az egyik alkalommal félre ugrottam, és sikerült úgy elkapnom a szekrény oldalát, hogy betört. Több mint 90 kiló voltam, úgyhogy el tudtam törni. Nem kaptam érte semmit. Mondta a tanár, hogy takarjuk el valamivel, és jó az úgy.


Volt még olyan is, hogy nekiestem a bordásfalnak, és beljebb ment vagy 5-10 centit a fal felé. Utána azt ki-be lehetett huzigálni, úgyhogy azt nem is használtuk többet. És ilyen tönkretevő voltam általánosban.


Így leírva nem vicces. Az ilyet látni kell.

2012. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Osztályozott a tanár fészekből, a gyűrűn. Voltam 155 centi. Öten raktak fel, valahogy kifordultam, hogy meg legyen az a fészek. Ekkor szóltak a tanárnak, leosztályozott. Hogy mi a fene öröme volt benne? Aztán négyen szedtek le, mert képtelen voltam lekecmeregni.

Aztán volt egy tesi óra, ahol le kellett feküdni hanyatt a padra, lecsúszni derékig úgy, hogy a társunk fogta a lábunkat. Na, én nem bíztam a társamban, eszem ágában sem volt lecsúszni. Hívták a tanárt. Fejemhez állt, de benne sem bíztam. Megragadtam a kardigánját, s nem engedtem el. Ő szidott, engem nem érdekelt, végül felnyomott.

Még szerencse, hogy már nem részesülök a mindennapos testnevelés örömeiben. Ezt a tárgyat utáltam mindig, igyekeztem különmegbízásokat vállalni/cigiért mentem, másoltam/, csak lóghassak.

2012. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a magasugrás is röhejes volt. Mindig rakták feljebb a lécet. Aki szégyenteljesen alacsonynak tartotta, az kihagyta azt a kört, s várt az emelésre. Én is intettem, hogy mehet. Végül maradtunk ketten, a legjobb magasugró, meg én. Már olyan magasan volt a léc, hogy nekifutottam és alatta átbújtam. A lényeg, hogy átkerüljek a másik oldalra. Alatta, vagy fölötte - nem mindegy?
2012. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem ez még általánosba történt. Ha jól tudom 7. osztályos voltam, annyi volt az egész, hogy volt akkor egy évfolyamtársnőm aki nekem nagyon tetszett, és ugye voltak olyan óráink főleg amikor már az udvaron tesiztünk hogy együtt tesiztünk a másik osztállyal és így akkor elmaradt az utolsó óránk, mert nekünk az az óránk lyukas volt. Na most nem ez a lényeg hanem az hogy együtt tesiztünk, akkor együtt tesiztek a fiúk a lányokkal és akkor volt távolugrásból osztályzás, és ugye a csaj aki nekem bejött ő amolyan tanársegéd volt, mert teljes felmentése volt tesiből. Ő ott állt én futottam és egyszer csak annyira elkalandoztam nekifutás közbe hogy rosszul ugrottam és nem a homokba sikerült ugranom hanem a mellette lévő ilyen vágott fű kupacba mert az én rossz szokásom az volt hogy mindig a szélénél akartam ugrani, és hát sikerült a félre ugrás, most az először. A csaj nagyon nevetett meg kb az egész osztály de amikor kihalásztak akkor ugye tüskék voltak bennem meg minden, na akkor már nem volt röhögés. Ez nekem nagyon ciki volt.
2012. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk általánosba végig kellett tornadresszt hordanunk, és egyszer amikor év eleje volt és 8.ba jártam akkor ugye csak dresszben tesiztünk kint az udvaron mert olyan meleg volt, főleg hogy 6. órában volt a tesi. Minket ez nem zavart mert csak mi lányok voltunk együtt és nálunk a sportpálya ilyen zárt részen van, csak az iskola ablakából lehet kilátni. És ugye én a hosszú ujjú sötétkék dresszembe mentem tesizni mert véletlenül azt raktam be és az kicsivel nagyobb is volt rám tehát lötyögött a nyakamnál, és ugye csapatjáték volt, és a dresszembe az egyik osztálytársam belekapaszkodott ott a hátamnál ő elesett és félig lerántotta rólam, és hát az egész felsőtestem meztelenül volt kint mert én nem vettem alá melltartót, meg bugyit sem, még csoda hogy a bugyis része rajtam maradt, hát elég ciki volt főleg hogy az ablakból kifelé néhány srác minket nézett. Volt egy jó napjuk, nekem meg egy pocsék. 18/L
2012. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nálunk volt egy fiú (általánosban) aki otthon hagyta a tesi cuccát és választhatott, hogy órai munka 1-es vagy farmerban tesizik. Ő a farmeros megoldást változtatta.Azon az órám magast ugrottunk és neki sikerült úgy ugrania, hogy kiszakadt a seggén a gatya:D. De ez így leírva annyira nem vicces ezt is látni kell. :)
2013. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem is ciki hanem inkább vicces:

Fogócskáztunk én a tanár lába előtt elcsúszok (elesek)

Áhh...dehigy kérdezi meg hogy vagyok,hiszen ott állok előtte!😂

Na mindegy,felkelek megy tovább a játék

Másik:

Jövők ki lányöltözőből elcsúszok és jól beverem magam,de ez se ciki inkább vicces😂

2019. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!