Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb helyzet...

Mi volt a legcikibb helyzet amibe tanárod előtt kerültél?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Többször sikerült hangosna és cifrán elkáromkodnom magam, mikor persze hogy mögöttem állt a tanár... :)
2010. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, hanem osztálytársam.

a tanár épp hátat fordított neki, mire osztálytársam felállt, és elkezdett neki mutogatni (kapd be jelzések), mind két kezével. Szegény annyira hülye, hogy vette észre, hogy a tanár nézi őt a tükörből. :D

De a beszólás az nagy volt: "Bencém attól mert te nem látod magad a tükörben én még láthatlak, most pedig egy ellenőrzőt kérek" :D

A másik szintén vele volt: angol órán felszólítják, ő meg halkan megeresztett egy qrva anyádat, amit a tanár meghallott...

2010. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik fiú a tanári asztalon feküdt, engem meg barátnőm rálökött, és elkezdett nyomogatni rajta, meg nem engedett lemászni, én meg nyögtem, mikor bejött a tanár...

furcsán nézett...

13L

2010. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én sztorim nem rendes iskolai, hanem zeneiskolás...

Kicsi voltam még, 10-11 éves. Szolfézs óra előtt a tanárnő rendszeresen beengedett minket a terembe, és néha a sarokban álló pianínó fedelét is nyitva hagyta. Egy ilyen alkalommal az egyik csoporttársammal versengtünk a zongorához jutásért (ő szintetizátorra járt, én zongorára). Nagynehezen sikerült felülkerekedne a srácon, és enyém lett a dicsőség, és elkezdtem pötyögni a kedvenc darabomat. Közben megbökték a vállamat, én meg hátraszóltam, hogy "hagyjál már basszus, állandóan te vagy itt!" - azután nagy röhögés...Hátranéztem, és a szolfézstanárnő nézett rám nagy megrökönyödve, mert egyébként meg órán nem sokat beszéltem, azt is halkan, szóval ilyen kis visszahúzódó valaminek gondolt - addig :D

2010. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
63%
18:02: ez jó XD
2010. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
34%

biosz órán szopás közbe, na az égő volt :s

káromkodást már fel sem fogják tőlem a tanárok^^

épp a melleimet fogdosták, mikor belépett a tanár és nekem "eléggé élvezkedő" fejem volt- a tanár szerint XD

2010. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Médiatáborban kiküldtek minket egy erdőbe fotózni, a csávó meg az én seggemet fényképezte.. nap végén feltöltöttük mindig tanár gépére a képeket, a srác meg nem törölte ki előtte a gépből. Tanárúr csak ennyit mondott: hát igen, ezek egészen más domborulatok. :D:D
2010. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
41%
Amikor B+ ezik osztály társam mindig azt mondja a+ kicsit erős volt de amúgy az mikor elkezdtük kibeszélni és be állt mögénk és én még mindig folytattam
2010. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltem-beszéltem és beszéltem,mikor csendbe kellett volna maradni,mert vmi előadás volt(iskolaünnep),és jött a tanár és jól fejbekólintott,hogy maradjak már csendbe..xĐ:P

Meg a másik az volt,hogy elmentünk erdei iskolába.És este volt,az egyik évfolyamtársam rosszul lett lefekvés után nem sokkal,ezért behívtuk az osztályfőnökét.Aztán ugye hát nekem persze,hogy akkor a csuklómra volt írva a fiának a neve(mert nagyon tetszett a fia)..és megkérdezte a tanár tőlem,hogy leülhet-e az én ágyamra..mondom,hogy persze.Akkor mérte az évfolyamtársam lázát,meg adott neki gyógyszert és várt kicsit.Na,takartam is a csuklóm,és hát megkérdezte,hogy:

"Mi van Kitti,fáj az ujjad?" XDXD és nem is a csuklómat mondta,hanem az ujjamat xĐ

2010. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Amikor első osztályos koromban lehánytam a padomat:D Éppen olvasás óra volt.... Olvasott hangosan az osztálytársam, majd a tanár: "Gyuszikám, folytasd az olvasást." Én el is kezdtem folytatni és egyszer csak felkavarodott a gyomrom. A szám elé kaptam a kezeimet, kérdezte a tanár, hogy "mi baj van?", de válasz helyett jött a boa.... A könyvem, a padom, a ruhám, de még a táskám is olyan lett:D Odarohant hozzám, elkapta a kezem és rohantunk ki a mosdóba, az osztálytársaim meg csak kikerekedett szemekkel néztek minket:D Üdv: Gyuszi, 20
2010. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!