Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon ki vannak rám akadva a...

Nagyon ki vannak rám akadva a szüleim, belátom hogy hibáztam, de változtatni akarok. Voltatok már így?

Figyelt kérdés
Érettségi után,mivel gimiben végeztem,muszáj volt elmennem egyetemre,de akkor még az egyetemek színvonalával nem voltam tisztában,bejelentkeztem egy érdekes nevű szakra,mert érdekelt a színház,de kiderült,ez a legrosszabb a büfé szakok közül is,komoly zenét hallgatunk,ötödikes tollbamondást írunk,cseh filmet nézünk angol felirattal a normális előadások helyett,semmit se tanulunk,többet felejtettem,mint tanultam.Ott akarom hagyni,nem erre akarom a pénzem elcseszni,hanem dolgozni,és el szeretnék menni komolyabb képzésre.Szüleim ki vannak rám akadva ez miatt.
2013. jan. 5. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez? Szabad bölcsészet?
2013. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
rosszabb,közép-európai területi kultúra,egész év abból áll,hogy ülünk az előadásokon,néha gagyi prezentációt kell csinálni,van csoporttársam,aki még olvasni se tud,de vizsgakor leles mindent a szomszédról és meg van neki az összes vizsgája
2013. jan. 5. 15:45
 3/15 anonim ***** válasza:
2013. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ez nem az enyém,akkor ezek szerint nem én vagyok egyedül így
2013. jan. 5. 15:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha ennyire nem tanulós ez a szak, elkezdhetsz mellette egy másikat is ami tényleg hasznos neked, és akkor szent a béke, mert ezt is befejezed.
2013. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem tanulós,viszont muszáj bejárni,pedig semmit se csinálunk
2013. jan. 5. 15:51
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mond ezt el nekik. Lehet,hogy csak megijedtek, hogy nem lesz diplomás a gyerekük.(van ilyen szülőtípus)Esetleg most (februárban)jelentkezel új egyetemre, ettől talán megnyugtatnak.

off: Leírod melyik egyetem? Csak mert ilyen szakkal még nem találkoztam.

2013. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De attól estin, levelezőn mehetsz másikra :) én egyszerre egy műszaki és gazdasági szakot csinálok, mindkettő baromi nehéz, de teljesíthető, szóval te sokkal könnyebb helyzetben lennél :)
2013. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem

mifelénk levelezőn 700 euró egy félév levelezőn

2013. jan. 5. 15:56
 10/15 A kérdező kommentje:
szerintem anyum megijedt,hogy nem lesz diplomás a csládban
2013. jan. 5. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!