Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon ki vannak rám akadva a...

Nagyon ki vannak rám akadva a szüleim, belátom hogy hibáztam, de változtatni akarok. Voltatok már így?

Figyelt kérdés
Érettségi után,mivel gimiben végeztem,muszáj volt elmennem egyetemre,de akkor még az egyetemek színvonalával nem voltam tisztában,bejelentkeztem egy érdekes nevű szakra,mert érdekelt a színház,de kiderült,ez a legrosszabb a büfé szakok közül is,komoly zenét hallgatunk,ötödikes tollbamondást írunk,cseh filmet nézünk angol felirattal a normális előadások helyett,semmit se tanulunk,többet felejtettem,mint tanultam.Ott akarom hagyni,nem erre akarom a pénzem elcseszni,hanem dolgozni,és el szeretnék menni komolyabb képzésre.Szüleim ki vannak rám akadva ez miatt.
2013. jan. 5. 15:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ezzel, szociológiát végeztem, hatalmas büfészak de elvárás miatt végigvittem. Most pedig itt ülök egy darab wc papírral. Pedig alapból mérnökire akartam menni, OKTV-t nyertem és versenyekre jártam de neem, az nem lánynak való, menjek ide mert Gipszjakab is ez és neki milyen jól megy, emberek pedig mindig lesznek akiknek segíteni kell, akiket tanulmányozni kell.

Szóval menj amíg tudsz. Minél kevesebb félévet cseszel el, annál jobb.

2013. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg csak akkor nyugodnak meg ha felvettek másik egyetemre. Add be a jelentkezési lapot hátha ez hat rájuk. (Nézegettem az egyetem honlapját, a tanárok alapján tényleg nem egy színvonalas egyetem.)
2013. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát szívonal a báka segge alatt van
2013. jan. 5. 16:07
 14/15 anonim ***** válasza:
Levelező nincs ebből? Akkor befejezhetnéd levelezőn, mellette másik suli nappalin...Vagy fordítva
2013. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor ha anyagilag nem engedhetitek meg ne azt mondd otthon hogy dolgozni akarsz hanem egy magasabb színvonalú szakra szeretnél menni. Szerintem azzal ijesztetted meg őket hogy azt mondtad dolgozni akarsz.
2013. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!