Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákmunka. Hogy? Hol? Mennyiér...

Diákmunka. Hogy? Hol? Mennyiért? 16/F

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

1. lépés: Légy életképesebb

1. lépés: írd be a nyomorult google-be a várásod (mert ezt luxus leírni) és azt, hogy diákmunka vagy diákszövetkezet

3. lépés: használd ezután az agyad önállóan

2013. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*2.
2013. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ember. most kajak itt várod az állásajánlatokat? neked kéne keresni azokat. a nagybetűs életben sem mászkál utánad valaki, hogy ide gyere dolgozni ennyiért meg annyiért.
2013. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itt pedig arra lettem volna kíváncsi, hogy hol juthatok munkához. A válasz: egyrészt ismeretség alapján, másrészt diákszövetkezeteken keresztül. És hogy mennyiért, a válasz: 600-700 Ft-os bruttó órabérért. A gyakorikérdések oldalon 2011 óta teszek fel kérdéseket, eddig 12-t küldtem el. 1 kérdésemre kaptam idáig választ.(ez sem volt közte)
2013. júl. 12. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!