Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre/ Fősikolára ünneplőb...

Egyetemre/ Fősikolára ünneplőbe illik meenni a beiratkozásra, vagy itt már nem számít?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 15:35
 1/5 A kérdező kommentje:
*Főiskolára
2009. szept. 1. 15:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Abban mész, amiben akarsz. Beíratkozásra senki nem szokott ünneplőben menni. Én konkrétan a kocsmából mentem reggel 8-ra, az előző napi ruhámban.
2009. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki felöltözött rendesen, kérés nélkül. Így illik, úgyis csak egyszer megy el az ember, adjuk meg a módját. De ha nem tudod, mi a szokás, menj félcsinosban, az a legegyszerűbb.
2009. szept. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
öltözz lazán! az még mindig jobb, ha alulöltözöl kicsit, mintha te lennél egyedül öltöny-nyakkendőben.
2009. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én még nem is hallottam olyat,hogy a beíratkozáshoz ki kellene öltözni! Az egy adminisztáció a tanulmányi osztályon!

Egyébként már a középiskolában sem kell a beíratkozáshoz kiöltözni,mert az nem ugyanaz,mint az évnyitó ünnepség! Ez olyan, mint amikor pl. az első személyidet megkaptad az okmányirodában (ha jól emlékszem,ott adják),sorbaállsz, mint a piacon, megkapod és kész!Nevetséges lenne hozzá kiöltözni!

2009. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!